Platforma The Best Chef Awards spouští portál s aktuálními aktivitami nejvýznamnějších světových šéfkuchařů

Platforma The Best Chef Awards spouští portál s aktuálními aktivitami nejvýznamnějších světových šéfkuchařů

autor: Red. foto: Archiv průvodce

Mimořádná služba připravená pro všechny milovníky jídla po celém světě, kde se dozvíte novinky od všech kuchařů ze seznamu The Best Chef Top100.

Zbrusu nový průvodce představuje velmi užitečný nástroj, pokud chcete navštívit vaši oblíbenou restauraci. Můžete jejím prostřednictvím najít informace o tom, zda je restaurace aktuálně zavřená nebo otevřená, zda podnik poskytuje další nadstandardní služby – například zda umožňuje doručení objednávky nebo její osobní vyzvednutí. Souhrn nejzásadnějších informací vám vždy nabídne odkaz na webové stránky dané restaurace.

Hlavním cílem průvodce je udržovat všechny zájemce v obraze nejen o současném dění, ale také o budoucím stavu aktivit portálu Top100 Chefs. Informace by měly být aktualizovány každý týden - situace se často mění a ani v roce 2021 to nebude jinak.

Spuštění průvodce znamená začátek velkého digitálního projektu, který se bude časem vyvíjet, aby udržel milovníky "fine dining" v obraze o všech změnách ve světě dobrého a kvalitního jídla. Platforma má ambici stát se primárním zdrojem všech gastro zpráv!

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář