Piper-Heidsieck oceněno jako nejlepší vinařství světa v kategorii champagne

Piper-Heidsieck oceněno jako nejlepší vinařství světa v kategorii champagne

autor: Red. foto: Archiv společnosti

V rámci soutěže The Best Wine of the World Competition bylo champagne Piper-Heidsieck oceněno jako Best Champagne House of the World 2021. Prémiová vína tohoto vinařství jsou známá nejen pro svou výjimečnou kvalitu, ale i díky spolupráci s předními designérskými a módními osobnostmi.

Málokterý bonviván nezná vyhledávané champagne Piper-Heidsieck, o jehož prezentaci na českém trhu se stará Premier Wines & Spirits, distributor prémiových nealkoholických a alkoholických nápojů a vín. Ikonické champagne je známé pro svou výbornou chuť, výjimečnou kvalitu, ale i nevšední designové obaly svých lahví.

V uplynulých letech představilo například limitovanou edici ve spolupráci s tenisovým turnajem Australian Open, edici Lipstick s obalem na lahev ve tvaru velké rtěnky nebo obal Perfume, který stejně jako Lipstick slouží zároveň jako chladič obsaženého vína. Champagne Piper-Heidsieck je známé i díky spolupráci s takovými módními ikonami, jako jsou Jean-Paul Gaultier nebo třeba Christian Louboutin.

Kvalita vín, každodenní poctivá práce a nepolevující vůle vyrábět ta nejlepší champagne na světě přináší značce Piper-Heidsieck své ovoce také na poli světových soutěží. Prioritou pro ni vždy byla kvalita bez kompromisů a neustálý inovativní přístup k výrobě. V rámci The Best Wine of the World Competition 2021 se výrobce champagne Piper-Heidsieck utkal s dalšími nejlepšími champagne domy světa. Úspěšně porazil své soupeře a odnesl si ocenění Best Champagne House of the World 2021. První kolo hlasování v soutěži probíhalo on-line a bylo založené na 3 milionech hlasů. Grand finále celé soutěže proběhlo v Helsinkách na konci roku 2020.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář