Autentický španělský gin MG v novém kabátě

Autentický španělský gin MG v novém kabátě

autor: Red. foto: Archiv společnosti

Plně autentický španělský gin MG se nově objevuje v distribuci společnosti Premier Wines & Spirits.


Vychutnat si ho můžete rovnou ve dvou variantách – London Dry MG Gin Original a MG Gin Rosa, 100% přírodní růžový destilát, jehož barvu má na svědomí macerace šťavnatých čerstvých jahod. Nově se také převlékl do nového designu lahve.
Receptura ginu pochází z roku 1940 a sází na autenticitu, tradici a ručně sbírané jalovcové bobule. Historie destilerie MG ginu sahá až do roku 1835. Gin se v ní začal vyrábět v roce 1940 jako v jedné z prvních destilerií v celém Španělsku. Již více než 3 generace majitelů se zasloužily o tradiční přístup k destilaci. Kromě respektu k tradici s sebou MG Gin nese také svou vlastní filozofii založenou na originalitě a opravdovosti. Věří, že jeho příznivci se nepotřebují vydávat za někoho jiného – jedineční jsme takoví, jací jsme doopravdy. Na stejném konceptu je založena i výroba MG Ginu.

MG Gin Original

Ručně vyráběný MG Gin Original je založený na tradičním destilátu z pšenice a vyrábí se podle receptury z roku 1940. Jde o gin, který je ručně vyráběný a jeho destilace probíhá klasicky v kotlích. Na celý proces pracovníci destilerie osobně dohlíží, dokonce si pěstují i vlastní jalovec. Také osobitý design lahve odkazuje k čistotě a jednoduchosti. Skrývá v sobě čirý, průzračný gin s lehkými metalickými odlesky, jehož elegantní buket je plný jalovce. Samotný destilát je chutný s příjemnými jalovcovými tóny. Delikátní MG Gin Original je jemný, plný a elegantní.

MG Gin Rosa

Nekompromisních 100 % surovin pochází z přírodních zdrojů, jde o ingredience bez jakýchkoliv aditiv. Nádherně růžový MG Gin Rosa je charakteristický zejména díky macerátu čerstvých aromatických jahod. Tento krásně růžový gin má jasnou a čistou barvu. V jeho aroma se snoubí tóny čerstvých jahod a jalovce lehce doplněné citrusy. V chuti se mísí paleta čerstvosti, jemnosti a lehkých sladších tónů doplněných o svěží chuť jahod.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář