19 veganských zmrzlin na jednom místě

19 veganských zmrzlin na jednom místě

autor: Red. foto: Archiv společnosti

Slavný brand zmrzliny Ben & Jerry's má aktuálně 19 veganských příchutí a je tak největším výrobcem prémiové zmrzliny bez mléčných přísad na světě.

Společnost Ben & Jerry's se před pár dny stala jedničkou mezi výrobci „superprémiových" nemléčných dezertů a to proto, že uvedla na trh pět nových bezmléčných příchutí. Celkem tak má v nabídce přesně 19 veganských zmrzlinových výrobků.

Firma, která sídlí v americkém Vermontu, vytváří veganské verze svých oblíbených mléčných výrobků z mandlového mléka a slunečnicového másla.

Nově si nejen vegani mohou pochutnat na příchutích Colin Kaepernick's Change the Whirled, Tonight Dough s Jimmy Fallonem, Americone Dream Stephena Colberta, Karamel Sutra a Phish Food.

Chuť Change the Whirled vznikla ve spolupráci s veganským sportovcem Colinem Kaepernickem, přičemž 100 % výtěžku z prodeje této příchutě jde na konto neziskové organizace Know Your Rights Camp, kterou spoluzaložil. Oragnizace se zabývá bojem proti systémovému útlaku z důvodu rasismu. Change the Whirled obsahuje karamelový základ ze slunečnicového másla s fudge lupínky, grahamovými a čokoládovými sušenkami.

"Od chvíle, kdy jsme uvedli na trh naše první veganské zmrzliny, jsme chtěli lidem nabídnout některé z našich klasických příchutí a několik origináních, které jsou k dispozici pouze jako nemléčné," řekla Dena Wimette, Ben & Jerry's Innovation Guru. "Letos jsme to posunuli ještě dál. Máme tu čest spolupracovat s Colinem Kaepernickem a zároveň využít našich TOP příchutě Americone Dream, Phish Food a Tonight Dough, a připravit je i ve veganské formě.“

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář