Očekávané koktejlové menu Galaxy Baru je tady!

Očekávané koktejlové menu Galaxy Baru je tady!

autor: Red. foto: Archiv Galaxy Bar

Dubajský podnik z TOP žebříčku The World’s 50 Best Bars uvádí nové koktejlové menu inspirované souhvězdími.

Sledované a hodně očekávané uvedení nového nápojového lístku Galaxy Baru přichází nedlouho poté, co bar obdržel jako první podnik ze Středního východu ocenění Campari One to Watch Award 2020 v rámci prestižní soutěže World's 50 Best Bars Awards.

Intimně laděný podnik v Dubai International Financial Centre nabízí strop plný hvězd, které vrhají nad podnikem éterickou záři a představují athénskou noční oblohu. Po překročení sametového závěsu u vchodu do baru Galaxy hosty přivítá honosný interiér, kde vyřezávaný bar a teracová podlaha odkazují na antický Parthenon.

Nový nápojový lístek Galaxy Baru je doslova inspirovaný zázraky galaxie a představuje 12 koktejlů, kdy každý z nich je ódou na jednu nebeskou bytost nebo souhvězdí. Cílem týmu Galaxy Baru je vzít hosty na nezapomenutelnou cestu s novou nabídkou míchaných nápojů.

Krystian Hordejuk, Group Beverage Manager společnosti Tashas Group, říká: „Nabídka nových signature koktejlů v baru Galaxy je cestou po nebeské sféře a noční obloze Řecka, které inspirovaly třpytivé hvězdy našeho interiéru. Každý z dvanácti koktejlů jsme zdokonalovali více než rok a všechny byly koncipovány ve skutečně jedinečných chuťových kombinacích. Názvy koktejlů odkazují na souhvězdí popsaná v řecké mytologii. Jsme nadšeni, že můžeme uvést na trh tuto kolekci nápojů, jejichž myšlenka je nám velmi blízká."

Mezi nejvýznamnější podávané koktejly patří Titan of the Sun s horským čajovým bitterem a sodovkou Torres Moscato představující zářivou korunu sluneční soustavy. Za zmínku stojí také drink Mysteries of the Universe s praženou ananasovou šťávou, citronovou šťávou, sirupem Sichuan Agave a Angostura Bitters. Tajemná, magická směs proměňuje hlínu v čisté zlato. A konečně Centaurus obsahuje Angostura bitters a Melba toast, je to óda na bytost, která je napůl člověk, napůl kůň a samozřejmě také souhvězdí na jižní obloze.

U příležitosti uvedení menu na trh vydá Galaxy Bar Dubai knihu receptů v limitované edici. Ta představí všech dvanáct nových koktejlů. Luxusní zlatá kniha s koženou vazbou má reliéfní stránky jemně zdobené plátkovým zlatem. V plánu je edice pouhých 36 výtisků knihy, které budou symbolizovat 36 měsíců existence baru Galaxy. Zástupci baru knihami obdarují hosty z exkluzivního seznamu VIP a stálých hostů.

Nové koktejlové menu Galaxy Bar Signature startuje 3. srpna 2021.

 

Zdroj: Caterer Middle East

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář