Greenall’s přichází s (nejen) letními novinkami

Greenall’s přichází s (nejen) letními novinkami

autor: Red. foto: Archiv Greenall’s

Greenall’s patří mezi nejoblíbenější a nejchutnější giny na světě. Nově můžete v portfoliu Premier Wines & Spirits objevit tento gin s příchutí borůvek nebo krvavého pomeranče. Vaše drinky tak dostanou další barvy do parády a jejich ovocné kombinace přímo křičí léto!

V nabídce společnosti Premier Wines & Spirits již naleznete klasickou verzi ginu Greenall’s nebo variantu s příchutí divokých britských malin a ostružin. Nyní se však můžete pustit i do nových chutí a objevit další ovocné kombinace. Jelikož léto přímo vybízí k osvěžení v podobě kvalitního drinku, tyto novinky jistě přijdou vhod každému, kdo chce zkusit něco neobvyklého. Ochutnáte slaďounký krvavý pomeranč, nebo dáte přednost netradiční borůvce? Obě novinky neobsahují žádný přidaný cukr.

Greenall’s Blood Orange & Fig pochází z nejstarší britské palírny ginu. Kombinace krvavého pomeranče a fíků představuje spojení plné harmonie a dokonale vyvážené chuti, v níž se oba druhy ovoce skvěle doplňují. Tento gin je sladký, ovocný, a přitom v něm nenaleznete žádný cukr či jiná přidaná sladidla. Nezaniká ani jeho citrusový nádech a tóny pro gin tak typického jalovce. Pokud jej chcete vyzkoušet v drinku, můžete jím bez obav ozvláštnit klasické nápoje jako Gin & Tonic nebo Gin Fizz – pouze nahraďte klasický gin ginem Greenall’s Blood Orange & Fig. S touto kombinací neuděláte krok vedle.

Pokud chcete ochutnat gin s opravdu originální příchutí, zvolte Greenall’s Blueberry. Borůvky se těší v britském domově tohoto ginu velké popularitě a destilátu dodávají přirozeně sladkou a zároveň osvěžující chuť. Greenall’s Blueberry Gin má květinový nádech a v závěru ucítíte příjemně krémový a ovocný tón. Ani tato příchuť neobsahuje žádný cukr nebo další sladidla, potěší tedy i konzumenty, kteří myslí na štíhlou linii. Ideálním letním drinkem je pro ně Greenall’s Blueberry Gin & Soda, který v kombinaci s mixovanými bobulemi a dozdobený snítkou máty vytvoří delikátní nápoj s minimem kalorií. Jako další můžete vyzkoušet drink Greenall’s Blueberry Berriation, ke kterému potřebujete navíc citronovou šťávu, bezinkový a třešňový likér a cukrový sirup. Ačkoli se jedná o náročnější sestavu ingrediencí, určitě nebudete litovat.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář