Pokud chcete pracovat pro Gordona Ramsaye, tak tady je vaše šance!

Pokud chcete pracovat pro Gordona Ramsaye, tak tady je vaše šance!

autor: Red. foto: Archiv Gordon Ramsay Restaurants

Hell’s Kitchen Dubai, jediná restuarace svého druhu mimo Las Vegas shání kuchaře.

Naskytla se příležitost pracovat pro pravděpodobně nejslavnějšího šéfkuchaře na světě, Gordona Ramsayho. Gordon Ramsay Hell's Kitchen Dubai hledá šéfkuchaře!

Restaurace se nachází v Caesars Palace Dubai na ostrově Bluewaters a je jedinou restaurací Hell's Kitchen mimo Las Vegas. Při otevření v roce 2018 zúčastněné strany slibovaly, že tato zážitková a uchvacující destinační restaurace bude nabízet stejnou kombinaci teatrálnosti a vaření jako její původní provozovna v USA.

V inzerátu stojí: Gordon Ramsay Hell's Kitchen je jednou z nejžhavějších restaurací v Dubaji. Gordon Ramsay Restaurants je globální restaurační podnik uznávaného a oceňovaného šéfkuchaře, restauratéra, televizní hvězdy a autora - Gordona Ramsayho. Důraz klade Ramsay na úroveň služeb, prvotřídní produkty a vytříbené chutě, které dohromady vytvářejí emoce. A právě na ně hosté dlouho vzpomínají.

Uchazeči o pozici šéfkuchaře musí mít prokazatelné zkušenosti s vedením úspěšných restaurací, minimálně tříletou praxi na podobné pozici a schopnost školit i inspirovat personál.

Přihlášky je možné zasílat na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zdroj: Hotelier

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář