Do nového speakeasy baru v LV prolezete dveřmi za stěnou s kočkami pro štěstí

Do nového speakeasy baru v LV prolezete dveřmi za stěnou s kočkami pro štěstí

autor: Red. foto: Archiv Susan Stapleton

V Las Vegas se lidi rádi schovávají. Teď se před nimi schoval bar, jak už to tak u speakeasy bývá. Najít ho znamená superzážitek.

Nejdříve musíte do Famous Foods Street Eats, kde stojí 16 stánků, od oblíbených filipínských jídel až po pikantní kuřecí sendviče od Marcuse Samuelssona. Vstoupíte do prodejny Ms. Meow’s Mamak Stall (Mamak paní Mňau), kde je potřeba najít tajný vchod. Přímo za regálem obloženým soškami koček pro štěstí se nachází vchod do baru Here Kitty Kitty Vice Den. Ke vstupu není potřeba žádné tajné heslo ani kód, stačí to najít a projít dveřmi.

Uvnitř intimně designovaného prostoru o rozloze 800 metrů čtverečních se nachází bar s displayem prosvětlených lahví a salonek, v němž se mísí tradiční čínské, industriální a moderní designové prvky. Kovové koktejlové stolky jsou spárovány s ručně malovanými čínskými otomany, zatímco stěny zdobí neonoví tygři, tygří nástěnná malba, tradiční čínská dětská báseň psaná v mandarínštině a retro čínské reklamy.

„Hlavní myšlenkou bylo vytvořit exkluzivní koktejlový bar Here Kitty Kitty, který slouží jako místo pro relax, kde se hosté mohou zastavit a naplánovat si večer, nebo zůstat a popíjet s paní Mňau," řekl pro magazín Eater Las Vegas Vincent Celano, zakladatel a generální ředitel newyorského Celano Design Studia, které vytvořilo vizuál tohoto prostoru. „Designové prvky jako industriální bar, dřevěné krovy a cihlové zdi jsme vrstvili dohromady s elementy z čínské kultury, abychom vytvořili nadupanou atmosféru s eklektickými a autentickými prvky."

Koktejl zde dostanete za 18 až 20 dolarů. Na menu je například Mezcal Meow, Hurricane a Mai Tai. Pink Kitty obsahuje Roku Gin a bílou broskev se šumivým saké z bílé broskve, Mix & Matcha používá vodku Haku s kokosovou citronovou trávou, Nigori sake a matcha sirupem; a koktejl Berry Talkes kombinuje ostružinovou Belvedere vodku s citronovou trávou a čajem Oolong. Sake se servíruje od plechovek až po velké láhve.

K barovému občerstvení patří třeba ďábelská vejce, poke chipsy, vietnamská vepřová řebírka dušená v karamelu nebo ústřicový shooter flight.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář