1200 zaměstnanců zůstane doma, nebo založíme online food hall…?

1200 zaměstnanců zůstane doma, nebo založíme online food hall…?

autor: Red. foto: Archiv Central Kitchen Food Hall

Central Kitchen Online Food Hall zahrnuje různé stravovací koncepty integrované do kuchyně Thirsty Lion. Zákazníci si tak mohou objednat různá jídla a nechat si je dovézt jedním závozem.

Jak se ve Státech říká – když jde do tuhého, tak jde do tuhého. To se stalo i společnosti Concept Entertainment Group, která zaměstnává 1 200 lidí a byla nucena na začátku pandemie uzavřít všechny své restaurace. Při zavřených jídelnách nebylo možné provozovat kuchyně pouze na základě jídel to go a přes jiné delivery firmy.

Zakladatelé společnosti Concept Entertainment Group John Plew a viceprezident pro stravování a nápoje a šéfkuchař Keith Castro dostali nápad vytvořit koncept online stravovací haly, kde by si zákazníci mohli vybrat z různých kuchyní v rámci jedné objednávky a nechat si je doručit nebo v některých lokalitách vyzvednout osobně.

V této chvíli tak Central Kitchen zahrnuje virtuální značky Southern Jewel, Soy Joy, Killer Wings, Pizza & Spice, BYOBurgers a Tortilla Sunrise, které jsou integrovány do kuchyně Thirsty Lion a využívají dohromady také marketingovou sílu trhů delivery služeb.

„Během pandemie jsme cítili, že je zásadní potřeba vytvořit model pro online stravování s sebou, kde můžete kombinovat kuchyně a vybírat z různých konceptů v rámci jedné objednávky. Nikdy není snadné uspokojit celou domácnost z jedné restaurace, takže to výrazně zvyšuje kvocient spokojenosti zákazníka, eliminuje další poplatky za objednávku, poskytuje možnost bezkontaktního placení a doručení. Navíc to celé šetří čas," řekl pro magazín Hospitality Technology zakladatel a generální ředitel společnosti Concept Entertainment Group John Plew.   

Společnost Concept Entertainment Group si tak zajistila technologie a nové cesty, jak zlepšit provoz, rychlost obsluhy a nakonec spokojenost hostů. Nyní, když jsou restaurace znovu otevřené, jsou všechna jejich menu pro hosty bezkontaktní a dostupná prostřednictvím QR kódu na stolech a přes aplikaci Chowly. Hosté si mohou (ale nemusí) objednat prostřednictvím mobilních telefonů, což se dle slov Johna Plewa děje denně. „Online objednávky u stolu, kratší příprava jídla nebo doručovací doba a dezinfekce na ruce i stoly jsou nové trendy v našem podnikání.“

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář