Zakončete léto s ryzlinkem od Arte Vini

Zakončete léto s ryzlinkem od Arte Vini

autor: Red. foto: Archiv Arte Vini

Oblíbený vlašský ryzlink od Arte Vini, který má vše, co by osvěžující víno mělo mít.

Určitě už jste to někdy zažili. Celý den běháte v rozpáleném městě a večer, když konečně máte možnost chytit dech a odpočinout si, netoužíte po ničem jiném než po příjemném ochlazení ve skleničce. V takovou chvíli můžete sáhnout po vlašském ryzlinku, který vám přináší ve spolupráci s vinařstvím Arte Vini společnost Premier Wines & Spirits.

Víno má příjemnou typickou vůni, která je středně intenzivní a ucítíte v ní zralé sadové ovoce, rozkvetlou jarní louku a v pozadí nádech limetek. Vlašský ryzlink Arte Vini má světlou zelenkavě žlutou barvu. Chuť je šťavnatá a harmonická, nelze si nevšimnout citrusů v pozadí a lehké minerality. Závěr je delší a jemně kořenitý.

Jedná se o skvostný druh vinného osvěžení v parných dnech. Každý doušek vám přinese radost, pohodu a ochlazení, které jsou v horkých letních dnech a večerech obzvláště příjemné.

Vinařství Arte Vini se specializuje na vína vycházející z moravské vinařské tradice a při výběru odrůd vinné révy se tak zaměřuje zejména na staré a na Moravě tradiční odrůdy. Vinice, z nichž hrozny pocházejí, jsou obhospodařovány ekologickým způsobem a ve sklepích jsou používány tradiční přírodní postupy. Vína se skvěle hodí k párování s českou kuchyní.

Příjemně osvěžující ryzlink vlašský ze sklepů vinařství Arte Vini můžete pořídit na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář