Kitchenette ukazuje, jaký je rok v její kuchyni

Kitchenette ukazuje, jaký je rok v její kuchyni

autor: Red. foto: Archiv Kitchenette

75 receptů food blogerky Markéty Pavleje dostalo elegantní knížní provedení. 

Jaro, léto, podzim i zima v kuchyni známé food blogerky Markéty Pavleje alias Kitchenette se otevírají na 176 stranách inspirativní, propracované kuchařky Kitchenette – Rok v kuchyni. V jejím eshopu je v prodeji i s bonusem – vlastnoručním podpisem autorky.

Originální publikace Kitchenette ‒ Rok v kuchyni vychází z oceňovaného food blogu www.kitchenette.cz. Kuchařka na první pohled zaujme nejen množstvím receptů, ale také atraktivními fotografiemi a food stylingem – vše produkovala sama Markéta ve svém domácím ateliéru Kitchenette. Grafické zpracování je dílem uznávaného knižního grafika Martina T. Peciny. Kniha je vytištěna na elegantním přírodním papíře s šitou vazbou i s kvalitními látkovými záložkami, a pevnými deskami je připravena na časté používání. Bez obav a s radostí v ní tak můžete znovu a znovu objevovat klasické i exotické, sladké i slané pokrmy plné nápadů, nových chutí a ingrediencí.

„Tuhle knížku jsem tvořila opravdu s láskou a plnila ji recepty, které bych sama v kuchařce chtěla najít. Takové ty recepty, které se stanou vašimi rodinnými a budete se k nim stále vracet. Myslím, že se to povedlo, protože s odstupem času od vydání, dostávám často zprávy od čtenářů, že ten a ten recept milují a bez něj už by to nebyly ty pravé Vánoce. Lidi si zamilovali také francouzský jablečný koláč a další,“ říká Markéta Pavleje.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář