Veganské briošky nově koupíte za 1,30 GBP

Veganské briošky nově koupíte za 1,30 GBP

autor: Red. foto: Archiv BOSH!

Po čokoládových dortech nebo třeba chipsech uvádí brand BOSH! ve spolupráci s Finsbury Food Group na trh veganské briošky. Použijte je třeba na burger.

Tvůrci veganských receptů BOSH! pracovali se společností Finsbury Food Group, výrobcem speciálního pečiva, na vývoji briošek založených výhradně na rostlinné bázi. A povedlo se. Výrobek bude k dostání v řetězci britských supermarketů Waitrose. Balení po čtyřech kusech vyjde na 1,30 GBP.

Společnosti Finsbury a BOSH! již dříve spojily své síly při tvorbě řady čtyř dortů Luscious Lemon Cake, Ultimate Chocolate Cake a Happy Birthday cakes v čokoládové a vanilkové příchuti. Dorty jsou k dostání v několika velkých britských řetězcích supermarketů. Obě společnosti také dohromady vytvořily čokoládový dort, který se prodává v kavárenském řetězci Costa.

Bosh! se v roce 2019 podepsali třeba i pod uvedení chipsů s příchutí Sheese & Red Onion pro oblíbené KETTLE Chips. Ve stejném roce zakladatelé společnosti BOSH! Henry Firth a Ian Theasby uváděli Living On The Veg, první veganskou kuchařskou show v celostátní televizi. Pořad navázal na úspěch dvojice na internetu. Jejich kanál s recepty na YouTube zaznamenal miliardy zhlédnutí a všechny jejich kuchařky se staly bestsellery.

„Máme velkou radost, že naše nejnovější spolupráce s Finsbury posouvá naše veganské burgery na další úroveň," uvedli Firth a Theasby pro British Baker. „Společně jsme vytvořili produkt, který ukazuje, jak skvělé mohou být rostlinné alternativy."

Zdroj: Vegconomist

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář