Pronikněte do tajů bublinek

Pronikněte do tajů bublinek

autor: Red. foto: Archiv Piper-Heidsieck

Kdo by nemiloval bublinky. Šumivá vína, která ztělesňují luxus a eleganci, skvěle dokreslí každý okamžik a povýší jej na speciální zážitek. Vydejte se na výpravu do světa sektů a užijte si tekuté potěšení, které vám nabízí společnost Premier Wines & Spirits.

Premier Wines & Spirits se zaměřuje na ty nejkvalitnější nápoje. Není proto překvapením, že i co se šumivých vín týče, nabízí jeden skvost vedle druhého. Užijte si prosecco, cavu, crémant nebo champagne a nechte bublinky mluvit samy za sebe.

Italské Terra Vizina Prosecco DOC brut je prosecco prvotřídní chuti. Kvasí v nerezových tancích a řadí se do kategorie brut, což znamená, že obsahuje 6–12 gramů cukru na litr. Květinová vůně s tóny zralých jablek a mandlí se skvěle hodí na vlahé podzimní večery.

Mezi nejstarší vinařství ve Španělsku patří Codorníu, a právě z tohoto vinařského domu pochází hned několik skvělých cav. Codorníu Cava 1551 brut je svěží šumivé víno plné citrusového nádechu a květinové vůně, které časem dozrají do tónů medu a toastů. Codorníu Cava Reserva Limited Edition brut je naprosto uchvacující již na první pohled. Zcela výjimečná lahev zaujme svým designem a víno středně plné chuti a vůně s nádechem citrusů, mandlových květů a briošek vás přenese do žhavého Katalánska. A pokud ještě zůstaneme ve Španělsku, nelze zapomenout na Codorníu Cava Anna de Codorníu Blanc de blanc brut. Toto ovocné šumivé víno má dokonale vyvážené perlení díky patnácti měsícům kvašení v lahvi. Je svěží a vaši pozornost uchvátí citrusy, tropické plody a briošky.

Francouzská vinná delikatesa Cartron Crémant de Bourgogne Blanc de noirs brut skvěle poslouží jako aperitiv. Má lehce narůžovělou krémovou pěnu, je extra suchá a přitom svěží. Víno je vyrobeno z odrůdy pinot noir (rulandské modré) tradiční metodou druhotného kvašení v lahvi.

Champagne Arnould Grand Cru brut Tradition pochází z nádherných francouzských vinic Grand Cru. Je bohaté, elegantní a komplexní. Skvěle se hodí pro každou výjimečnou příležitost a bude krásnou ozdobou na vašem slavnostním stole.

Pokud chcete vsadit na jistotu, je Champagne Piper-Heidsieck Cuvée brut tou správnou volbou. Jedná se o jedno z nejoceňovanějších šampaňských na světě. I zdánlivě obyčejný večer promění ve výjimečný okamžik. Je mimořádně suché a má lehkou a svěží chuť, hodí se k jakékoli zábavě.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář