Marek Fichtner ohlásil své Trezorové menu

Marek Fichtner ohlásil své Trezorové menu

autor: Red. foto: Archiv restaurace Červený jelen

Koncem září se v elegantních Gočárovských prostorách bývalého bankovního trezoru restaurace Červený jelen v centru Prahy začne podávat výběrové tříchodové menu, které se svým týmem připravil šéfkuchař Marek Fichtner.

Hosté budou moci vybírat z několika předkrmů, sezónních hlavních chodů a celé menu samozřejmě završí výběrem z dezertů. To vše pečlivě spárované buď s vínem nebo netradičně také s fermentovanými domácími limonádami.

„Toto podzimní menu jsem sestavil společně se svými talentovanými kolegy, jelikož týmová práce i při tvorbě menu je důležitá pro profesní rozvoj nadaných talentů. Menu bych rád obměňoval 4x do roka dle ročních období v návaznosti na sezónnost produktů. Volili jsme ingredience, které jsou zajímavé, a málokdo z našich hostů si je připraví sám doma. Například telecí brzlík, foie gras, topinambury, smrže, soufflé, hovězí žebro v Rioja atd. Další zajímavostí je naše nabídka nealkoholických drinků, které fermentují naši cukráři v různých příchutích,“ upřesňuje šéfkuchař Marek Fichtner.

Čtyřicetimístný kulinářský Trezor se bude otevírat každou středu a čtvrtek večer a vzhledem k omezené kapacitě je doporučeno včas si rezervovat místa ZDE

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář