E-shop kvalitních ryb a mořských plodů Boxxi.cz slaví 1 rok na trhu

E-shop kvalitních ryb a mořských plodů Boxxi.cz slaví 1 rok na trhu

autor: Red. foto: se svolením Boxxi

Je to rok, co otevřel eshop Boxxi, který se zaměřuje na superkvalitní ryby a přináší je přímo na stoly českých domácností.

Přesně 14. října to bude rok od chvíle, co na české stoly odstartoval přísun kvalitních ryb prostřednictvím Boxxi. Cíl se za ten rok nezměnil - prvotřídní, kvalitní ryby, mořské plody a další delikatesy, včetně vín. Jak uvádí Marek Jirovec, zakladatel firmy: Jsem přesvědčený, že by se v českém jídelníčku měly objevovat častěji. Proto jsme se rozhodli kvalitní ryby nejen dovážet, ale přišli jsme s myšlenkou rybích Boxxi, aby si mohli všichni dopřát skvělé mořské produkty, kdykoliv na ně dostanou chuť. S naší nabídkou nemíříme jen na pokročilé gurmány, ale na jednotlivce, páry a rodiny, které touží po vyvážené zdravé stravě. Myslíme také na ty nejmenší milovníky ryb. Máme pro ně širokou nabídku ryb bez kostí a další speciality.“

E-shop Boxxi.cz necílí pouze na prodej, chce také edukovat a české spotřebitele naučit, co je dobrá ryba a jak ji poznat či připravit. Neopomíjí ani důraz na udržitelnost a pečlivě si vybírá producenty, kteří se k oceánům chovají ohleduplně.

Boxxi nabídku stále rozšiřuje, a to nejen o další ryby či mořské produkty, ale zejména v nabídce delikates, kde zákazník dnes už najde např. koření, čokolády z Islandu s netradičními příchutěmi, vintage sardinky, speciální delikatesy z Itálie i nabídku kaviáru. Všechny produkty specialisté z Boxxi napárovali s vhodnými víny nejen od malých českých vinařů, ale s víny z celé Evropy, vč. Champagne.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář