Restaurace J&J představuje svůj první charitativní večer

Restaurace J&J představuje svůj první charitativní večer

autor: Red. foto: se svolením Lagarto Group

6. listopadu 2021 se uskuteční první charitativní večer v J&J. Degustační večeře proběhne pod záštitou Hynka Hanzy společně s umem šéfkuchaře Romana Čaníka a kreativním elementem a majitelem J&J Janem Hawelkou.

Výtěžek poputuje holčičce Majdalence a její mamince na pomoc s úhradou nákladů na náročnou léčbu, kterou musí kvůli svému onemocnění spinální muskulární atrofie zřejmě II. typu podstupovat od 17 měsíců.

Lagarto je severočeská síť, která má svém portfoliu kavárny, bistro, kontejner u jezera a casual fine dining. V poslední jmenované zážitkové restauraci se uskuteční první charitativní večer v rámci celé restaurace i sítě Lagarto. Výjimečnou pozornost si zasloužila Majdalenka. Každá koruna z tohoto večera připadne jí. Inspirací celého menu je tradiční česká kuchyně v moderním pojetí. Aby byl večer dokonalý, o vinný doprovod se postará vyhlášený sommeliér Jan a zvukový vjem rozezní pianista Jan Veselý.

Večeře startuje ve třech časech, a to v 17:30, 18:30 a 19:30, vždy ve dvouhodinovém slotu. Během této doby host ochutná intenzivní menu o sedmi chodech za cenu 1198 Kč.

 

Menu:

Amuse bouche Bramborák

1. Předkrm Zelí

2. Předkrm Španělský ptáček

3. Polévka Kulajda

4. Hlavní chod Svíčková

5. II. Hlavní chod Pstruh po mlynářsku

6. Predezert Tvarůžek

7. Dezert Větrník

 

Přijít, ochutnat, podpořit a pochopit. Lagarto a J&J díky této akci nabízejí další přidanou hodnotu ke svému kulinářskému umění.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář