Black Angel’s Bar nově nabízí kolekcí koktejlů nevšední zážitek

Black Angel’s Bar nově nabízí kolekcí koktejlů nevšední zážitek

autor: Red. foto: se svolením Black Angel’s Baru

Jeden z nejstylovějších barů v Praze, Black Angel‘s, je totální ikonou. Podnik plný legend, skvělých drinků i barmanů teď nabízí ještě něco navíc.

Atmosféra třicátých let minulého století je citelná na každém kroku. Vše je do posledního detailu vyladěné k tomu, aby každý host zapomněl na své starosti a vychutnal si neopakovatelnou náladu tohoto ikonického podniku.                        

Nyní se nabízí možnost užít si koktejlový zážitek na tomto mýtickém místě jen pro sebe. Rodina, kamarádi nebo spolupracovníci zde mohou zažít nevšední chvíle, na které nikdo z účastníků nezapomene. Skupina čítající 10 – 15 osob je ideální. Každý účastník okusí 5 drinků s důkladným popisem a historií. Všechny drinky mají jedno společné, podepsali se pod ně barmani Black Angel‘s. Nabídka se mění pro každou skupinu. Proč? Protože tým Black Angel‘s si rád hraje. Třeba se objeví Mitch Martini, jehož jeden doušek stačí k omládnutí.

„Ne zákroky, krémy, ale kultovní drink plný emocí a mladistvých vzpomínek. To je účinek k nezaplacení,“ dodává duše Black Angel‘s Pavel Šíma neboli Pavka. Legend je v baru mnoho, třeba Old Fashioned, jehož historie sahá až do roku 1880 a zapisuje se jako jeden vůbec z prvních coctailů v historii.

Cena tohoto zážitku na míru, který obsahuje mimo jiné excelentní kanapky, činí 1.290 Kč na osobu. To vše na soukromém baru a s barmanem jen pro vaše potřeby. Pokud by hosté chtěli okusit barmanské řemeslo, je zde možnost 4 drinků, z nichž si jeden vlastnoručně umíchá každý účastník. V každém případě nechybí výklad a neuvěřitelný zážitek, který nemá obdoby. Tým Black Angel’s je na vysoké úrovni. Každý člen týmu má vysoké odborné znalosti, prošel nesmírně náročným výběrem a začal pracovat v baru od píky. Vytváří společně kult české barové scény.

Zážitek na míru není jen na období adventu, ale také jako vánoční dárek, mezi svátkové setkání nebo novoroční oslavu. A co třeba únorovou party s přáteli? Tato nabídka není časově omezená a lze ji okusit kdykoliv dle domluvy.

Zdroj: Tisková zpráva Black Angel’s Baru

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář