Dom Pérignon uvedl spolu s Lady Gaga limitované edice šampaňského pro rok 2021

Dom Pérignon uvedl spolu s Lady Gaga limitované edice šampaňského pro rok 2021

autor: Red. foto: se svolením LVMH

Design hrající duhovými barvami připomíná světelný tok a pohyb. Společný design šampaňského domu a Lady Gaga, který se vlní a mění, je ódou na kreativitu.

Částečně byla tato spolupráce odhalena již v dubnu 2021 v podobě umělecké kampaně značky Dom Pérignon s představením sochy navržené zpěvačkou Lady Gaga (společnost Dom Pérignon zavázala věnovat celý zisk z prodeje sochy nadaci Born This Way). Lady Gaga tímto pokračuje ve společném tvůrčím úsilí spoluprací na limitované edicích Dom Pérignon Vintage 2010 a Rosé Vintage 2006 v exkluzivních dárkových boxech.

Dom Pérignon Vintage 2010

Všechny kreativní procesy mají svá omezení. Pro Dom Pérignon je to vintage. A absolutní odhodlání vytvořit perfektní zhmotnění daného roku v šampaňské víno, nehledě na omezení a výzvy, které se jim v ten rok postavily do cesty.

Dom Pérignon Vintage 2010 byl sázkou, která byla vyhrána díky úsilí a mistrovsky zvládnutému řemeslu, které vychází se staletí zkušeností. Aroma šampaňského vína Dom Pérignon Vintage 2010 evokuje svěžest anglické zahrady po dešti a bujnost tropických zahrad. V chuti víno okamžitě projeví svou majestátnost, je plné a robustní.

Dom Pérignon Rosé Vintage 2006

Když se šampaňský dům Dom Pérignon rozhodne stvořit rosé v daném ročníku, je to projev absolutní svobody. Svoboda odhodit konvence a posunout se za vlastní hranice, zmocnit se červených hroznů pinot noir v celé jejich kráse a zachytit jejich sílu ve finální odvážné směsi.

Dom Pérignon Rosé Vintage 2006 je poctou odrůdě Pinot Noir. Smyslná paleta chutí je plná zralých, hlubokých a ovocných tónů. Tato energie – zahalená smyslností a tajemstvím - nás přivádí k překvapivě kořeněnému a slanému závěru.

Svět dnes více než kdy jindy potřebuje tvůrčí svobodu. Otevřít nové obzory, posunout nás vpřed. Sdílet a být sdílen. Tvůrčí svoboda je inspirativní - inspirovala ke spojení i šampaňský dům Dom Pérignon a Lady Gaga.

Limitovanou edici Dom Pérignon x Lady Gaga je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách a e-
shopech s vínem. Doporučená maloobchodní cena pro dárkový box s lahví 75cl Dom Perignon x Lady Gaga Blanc 2010 je 5 400 Kč a pro dárkový box s lahví 75cl Dom Perignon x Lady Gaga Rosé 2006 je 10 000 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti LVMH

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář