JFK? Miřte do salónku na terminálu 7!

JFK? Miřte do salónku na terminálu 7!

autor: Red. foto: se svolením JFK

British Airways otevřela na letišti JFK nový Aviation Gin bar.

Letecká společnost British Airways představila nový ginový bar ve svém nedávno znovuotevřeném salónku na terminálu 7 newyorského letiště JFK. Bar Aviation Gin se nachází na venkovní terase salónku a barmani v něm podávají vedle nealkoholických míchaných nápojů Betty Buzz také americký gin Aviation.

Gin z Portlandu je popisován jako „obohacený o vyrovnanou směs rostlinných látek - kardamom, koriandr, francouzskou levanduli, anýzové semínko, sarsaparillu, jalovec a dva druhy pomerančové kůry, které vytvářejí hladší, jemnější a rafinovanější podobu ginu".

Navíc, značka Betty Buzz představuje novou řadu míchaných nápojů vyrobených z pravé ovocné šťávy, mezi nimiž nechybí očekávané drinky jako Tonic Water, Sparking Grapefruit, Meyer Lemon Club Soda, Sparkling Lemon Lime a Ginger Beer.

Společnost British Airways znovu otevřela svůj salonek JFK Galleries Club po 16měsíčním uzavření z důvodu lockdownu a pandemických restrikcí. V září úspěšně proběhlo i otevření prémiového salónku Concorde Room na JFK.

Mark Murphy, manažer provozu salónků společnosti British Airways, okomentoval, jak moc je provoz salónků na letišti FFK důležitý: „Je nám ctí, že můžeme v našem salónku na letišti JFK opět přivítat další zákazníky. Nejnovější částí našeho salónku je bar Aviation Gin, kde se podává klasický gin. Nedokázali bychom si snad představit lepší míchaný nápoj než s nově uvedeným nealkem od Betty Buzz. Je to skutečně jedinečná příležitost ochutnat tuto skvělou kombinaci a předpokládáme, že se koktejl stane oblíbeným doplňkem našeho salónku."

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář