Dopřejte si doušek svobody se Stolichnayou

Dopřejte si doušek svobody se Stolichnayou

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Máloco má ve světě alkoholických nápojů tak zavedené jméno, jako je vodka. A není vodka jako vodka. Záruku kvality vám přináší vodka Stoli, která se představuje v nové kampani zaměřené na svobodu ducha a lidskou jedinečnost.

Svoboda. Něco, co bereme za samozřejmé, dokud nenarazíme na hranice. Je nehmatatelná a přitom všudypřítomná. Každý z nás asi někdy čelil její křehkosti. Osvoboďte se s vodkou Stoli, která je na poli vodek sázkou na jistotu.

Stolichnaya se řadí mezi prvotřídní alkohol. Patří mezi nejoblíbenější značku na světě, která je prověřená už řadu let. V nové kampani vodka cílí na nás všechny, neboť všichni jsme jedinečné osoby. Společnou prací a společným přičiněním můžeme napomoci tomu, aby byl náš svět lepší – rovnoprávný, vyrovnaný, a hlavně svobodný opravdu pro všechny.

Je jedno odkud pocházíme, je jedno, jakou máme barvu pleti, či koho máme rádi. Důležité je pouze to, že každý jsme unikátní a každý chceme stejné podmínky a práva. Rovnost je pro každého z nás. Osvoboďme se od starých struktur a nechme každého volně dýchat za svůj život. Doušek vodky Stoli přináší přesně takový pocit svobody a rovnosti.  

Vodku Stoli můžete pořídit v maloobchodních prodejnách a na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits, kde seženete i dárková balení nebo dokonce bezlepkovou variantu.

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář