IPPA představuje nový dezert a otevírá další pobočku

IPPA představuje nový dezert a otevírá další pobočku

autor: Red. foto: se svolením IPPA Café

Síť IPPA Café přivítala do své rodiny další pobočku, tentokrát na Břevnově. Přímo u zastávky tramvaje na Bělohorské ulici se nachází nová cukrárna, která nabízí slané snídaně i moderní dezerty zajímavé chuti.

Novinkou ve všech pobočkách - Belgická, Tylovo náměstí, Jungmannova, Bělohorská – je čaj. Tedy bezlepkový dezert v čajové chuti. „Uvnitř dezertu je vyfiletovaný citrón se šlehaným medem a celá náplň je obalená v čokoládové mousse s výtažkem z černého čaje. Celý dezert stojí na čokoládové bezlepkové sušence z mandlové mouky,“ přibližuje dezert autorka šéfcukrářka Barbora Ševěčková.

Síť IPPA Café kromě toho slaví 10 let svého vyhlášeného vaječňáku. Jeden z prvních prodávaných na českém trhu si stále drží prvenství v oblíbenosti. Jeho chuť je podmanivá a receptura tajná. „Kromě klasického máme v nabídce také pistáciový vaječňák. Je skvělé vidět, že lidé si spojují advent a svátky s naším vaječňákem. Když ho nemají, nejsou to pro ně Vánoce. Děkujeme všem našim stálým hostům a vážíme si každého nově příchozího, který propadne našim chutím,“ říká majitel a srdce celého IPPA Café Jan Ševěček.

Zdroj: Tisková zpráva IPPA Café

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář