Jak se vám líbí Sladký sněhulák? Lagarto nabízí dezert jako limitku

Jak se vám líbí Sladký sněhulák? Lagarto nabízí dezert jako limitku

autor: Red. foto: se svolením společnosti Lagarto

Prosincová inspirace ve tvaru zimních radovánek. Tvarohová ganache s malinovým pyré v bílé čokoládě má být dle tamních cukrářů chuťově dokonalá.

Severočeská síť Lagarto připravila jako každý rok sladkou prosincovou limitovanou edici. Letošní Vánoce jsou vtělené do bílého sladkého hávu. Sněhulák, dle slov zástupců Lagarta, dokáže vykouzlit úsměv každému, když je postavený v parku či v zahradě, a to nemluvě o setkání na talíři.

„Tvarohová ganache s malinovým pyré v bílé čokoládě, je neuvěřitelně chuťově dokonalá. Překvapení, klasika, čisté plné chutě a realistický vzhled sněhuláka. Letos jsme Vánoce pojali čistě a nadějně. Sněhulák je tím pravým symbolem. Možná příští rok to bude prskavka, ale žijeme v současnosti a chceme našim hostům nabídnout pohlazení po duši a po chuťových buňkách,“ říká majitel celé sítě Jan Hawelka.

Tento limitovaný dezert je k dostání na každé provozovně v Teplicích, Mostě i Chomutově po celý měsíc prosinec a jeho cena činí 148 Kč. Navíc je možné objednání přes e-shop.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Lagarto

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář