Červencová soutěž o limitovaný gin TMBK a toniky Double Dutch v hodnotě 2.400 Kč

Červencová soutěž o limitovaný gin TMBK a toniky Double Dutch v hodnotě 2.400 Kč

Redakce Redakce foto: se svolením Vikeza Gastro

Využijte šanci vyhrát! Prémiové toniky Double Dutch a k nim limitovaný gin TMBK, který Martin Žufánek vydestiloval pro známého grafika Tomáše Břínka, vám zaručeně vylepší letní dny!

K limitované verzi ginu si vychutnáte set Double Dutch skinny tonic a také set Double Dutch mixed pack 8 ks, ve kterém naleznete příchutě grapefruit soda, pomegranate and basil, cucumber and watermelon a tonic skinny. Gin TMBK je vydestilovaný, jak název napovídá, pro Tomáše Břínka aka TMBK, který se na výrobě podílel autorskou etiketou. Jedná se o líbivý a citrusový typ ginu obsahující pravé brusinky, šalvěj, růži, kampotský pepř, pomerančovou kůru, citronovou kůru, bergamot, pomerančový květ a další byliny a koření. Je to gin jemný a laskavý stejně jako je humor Miroslava Horníčka, tedy vlastně Tomáše Břínka.

Soutěžní otázka zní: Jak se jmenovala první nealkoholická alternativa lihovin, kterou začala do Česka dovážet společnost Vikeza Gastro v roce 2018?

Úkol: Odpověď napište do formuláře níže.

Nápověda: Odpověď na soutěžní otázku zazní v rozhovoru s Viktorem Šolcem ze společnosti Vikeza Gastro, která v Česku značku Double Dutch zastupuje. Rozhovor najdete na stránkách magazínu VisitChef.

Podmínky soutěže: Soutěž probíhá od 04. 07. 8:00 do 10. 07. 2024, 23:59 hod. a každý soutěžící může soutěžit jenom jednou.

Využijte šanci vyhrát! Prémiové toniky Double Dutch a k nim limitovaný gin TMBK, který Martin Žufánek vydestiloval pro známého grafika Tomáše Břínka, vám zaručeně vylepší letní dny!
Využijte šanci vyhrát! Macarons by Sugar Life je interaktivní cukrářská monotematická kniha zasvěcená světoznámému dezertu, makronkám.
Využijte šanci vyhrát! Úžasná novinka ze srdce tropické Panamy! Piquero je úplně nový rumový spirit s působivým chuťovým profilem. Jeho jemná, bohatá chuť vám odhalí tóny čokolády, ořechů, piškotů,...
Využijte šanci vyhrát! Nikka From the Barrel je naprosto jedinečná, chuťově bohatá whisky, která si právem získala renomé po celém světě. Vydejte se po stopách Masataky Taketsuruy, zakladatele...
Využijte šanci vyhrát. Tato tequila byla vyrobena v limitovaném množství na počest jejímu zakladateli a k 60. výročí založení palírny, kde se tequila Don Julio vyrábí.
Toto špičkové champagne Brut Réserve daleko přesahuje základní neročníková champagne vína a je považované za nejhodnotnější champagne napříč všemi kategoriemi. Set navíc obsahuje dvě elegantní...
Champagne Mumm Cordon Rouge je vlajkovou lodí značky G.H. Mumm. Jedná se o jiskrné šampaňské, které je vhodné jak pro oslavu úspěchu či vítězství, tak jako aperitiv.
Využijte šanci vyhrát! Master blender legendárního rumu Zacapa, Lorena Vasquez, při své nedávné návštěvě Česka zanechala pro milovníky rumu jeden dárek. Je jím krásná láhev rum Zacapa Centenario XO.
Využijte šanci vyhrát! Známý šéfkuchař a porotce soutěže MasterChef konečně vydává svojí kuchařskou knihu. Představuje zde recepty tak, jak se připravují v jeho restauraci U Matěje sídlící na...

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář