Mirabelkovice – nová limitka od Baron Hildprandt. Existuje jenom 504 lahví

Mirabelkovice – nová limitka od Baron Hildprandt. Existuje jenom 504 lahví

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Výrobce českých pálenek Baron Hildprandt z Blatné uvádí na Velikonoce limitovanou edici Mirabelkovice. Přiťuknete si s ní o Velikonocích?

Limitovaná edice ze Zámecké palírny v Blatné Baron Hildprandt Mirabelkovice zaručeně zaujme všechny milovníky kvalitních pálenek. Tato ovocná delikatesa se perfektně hodí ke slavnostnímu přípitku a určitě vám přijde vhod třeba hned na Velikonoce po svátečním jídle.

Baron Hildprandt Mirabelkovice vás zaujme svou silou, obsahuje totiž celých 50 % alkoholu. Jejím „otcem“ je mistr destilatér Václav Šitner, jehož vytříbený styl můžete ochutnat v samých delikátních produktech. Z ovoce a vody dokáže vytvářet skvosty v podobě rafinovaných ovocných pálenek s aristokratickým rodokmenem.

Chuť nejnovějšího člena baronní rodiny odráží perfektně uzrálé mirabelky a díky velkému podílu pecek v dužině ji skvěle doplňuje lákavá vůně mandlí. Nejlépe si Baron Hildprandt Mirabelkovici vychutnáte při pokojové teplotě, kdy se může plně rozvinout její chuť i vůně.

Exkluzivní novinku Baron Hildprandt Mirabelkovice seženete pouze na e-shopu Alkohol.cz a v kamenném obchodě Gurmetum, a to za 719 Kč za 0,7l lahev. S koupí příliš neváhejte, vyrobeno bylo pouze 504 lahví, a byla by škoda tu svou propásnout.

Zdroj: Tisková zpráva Baron Hildprandt

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář