Delta zavádí nové plant-based palubní menu. Můžete mít Impossible Burger nebo třeba Impossible Meatballs

Delta zavádí nové plant-based palubní menu. Můžete mít Impossible Burger nebo třeba Impossible Meatballs

autor: Red. foto: se svolením společnosti Delta

Speciální menu Delta zavedla jenom na vybraných letech. Také se k němu nedostane každý pasažér…

Dopravce navázal spolupráci se společnostmi Impossible Foods a Black Sheep Foods. Díky této spolupráci nabízí cestujícím první třídy a třídy Delta One na vybraných trasách, delších než 900 mil, řadu pokrmů výhradně na rostlinné bázi.

Nabídka zahrnuje:

Impossible Burger se zeleným chilli kořením, karamelizovaným cibulovým čatní a sýrem Manchego.

Talíř teplé sezonní zeleniny, kde si pochutnáte třeba na čerstvé brokolici, pečených žampionech, grilované mrkvi, grilované červené cibuli a pečených cherry rajčátkách, podávaný s izraelským kuskusem ovoněném bylinkami a citronovým bylinkovým máslem.

Jehněčí plant-based masové kuličky od společnosti Black Sheep Foods podávané s rýží a fetou (po omezenou dobu k dostání na vybraných letech ze San Francisca).

Impossible Meatballs s orzo rizotem, pesto krémem, špenátem a pečenými rajčaty (k dispozici na vybraných letech z newyorských letišť JFK a LGA).

Smažené květákové placky z rýžového květáku, rapini a parmazánu se podávají s krémovým pestem orzo, pečenými rajčaty a opraženými lískovými oříšky (k dispozici na vybraných letech ze Seattlu).

„Plant-based masa, jako je Impossible Burger, jsou nejen chutná, ale často také šetrnější k životnímu prostředí, protože se na jejich výrobu spotřebuje mnohem méně energie a vody. Tyto nové možnosti jsou jednou ze součástí širšího poslání společnosti Delta podporovat cestování zaměřené na zdravý lifestyle," uvedla k novému menu Kristen Manion Taylorová, viceprezidentka pro palubní služby společnosti Delta.

Zdroj: delta.com

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář