Ten trailer z restaurace je mrazivý. Očekávaný film The Menu je téměř připravený!

Ten trailer z restaurace je mrazivý. Očekávaný film The Menu je téměř připravený!

autor: Red. foto: se svolením Searchlight Pictures

Trailer k filmu The Menu v hlavních rolích s Anyou Taylor-Joy a Ralphem Fiennesem vypadá, že splní všechny své sliby ohledně opulentní a vzrušující gastronomie. Supervize se ujala slavná  Dominique Crenn.

Film, který režíroval Mark Mylod ze seriálu Succession z produkce HBO, by měl být uveden do kin v listopadu 2022. Snímek, který byl původně ohlášen premiérou už na rok 2019, je temně komediální psychologický thriller. Pár se vydává na odlehlý ostrov, kde se nachází exkluzivní restaurace, v níž šéfkuchař Slowik připravil speciální jídlo ve stylu molekulární gastronomie. Vše není tak, jak se na první pohled zdá, protože šéfkuchař (Ralph Fiennes) má v nabídce více tajemství než jen amuse-bouche. Na hosty s plnými peněženkami tak čeká několik šokujících překvapení.

Ve filmu se objevuje zajímavý herecký tým, včetně Hong Chau, Janet McTeer, Judith Light a Johna Leguizama. A pozor! Funkce poradce a gastronomické supervize pro film se ujala špičková šéfkuchařka Dominique Crenn!

Zdá se, že diváci se stále ještě nemohou nabažit zábavy s tématikou jídla a kuchařů. A tato další naplánovaná premiéra potvrzuje, jak dobře se apetit se přenáší i na velké plátno.

Zdroj: finedininglovers.com

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář