Do hotelu Le Palais na kávové drinky

Do hotelu Le Palais na kávové drinky

autor: Red. foto: se svolením JDE Professional

Zastavte se na osvěžující BIO Café Lemonade nebo na klasické Espresso Martini. Servírovat vám je budou ve stylovém lobby baru nebo na terase restaurace s nádherným výhledem.

Le Palais Art Hotel Prague v klidné části Vinohrad sálá atmosférou konce devatenáctého století, kdy Evropa žila uhrančivým a bohatým stylem Belle Époque. Elegantní, ale přesto stále uvolněnou atmosféru doplňují ve všech částech hotelu umělecká díla, své umění návštěvníkům Le Palais předvádí i tým profesionálů ve fine dining restauraci Artista. Na menu nově přibydou vynikající kávové drinky s kávou značky L’OR, které se stanou lákavým zpestřením horkých odpolední i příjemných večerů. Stylové osvěžení si lze vychutnat i na terase s překrásným výhledem na Prahu.

Restaurace Artista nabízí inovativní a nekonvenční českou i zahraniční kuchyni. Gastro tým Le Palais Art Hotelu Prague klade důraz na použití pouze těch nejlepších surovin. Nejinak to je i s kávou, hoteloví baristé nabídnou návštěvníkům po skvělém obědu či večeři šálek lahodné, prémiové kávy L’OR Professional. Odpoledne i večery si lze nyní zpříjemnit novinkou v menu restaurace a lobby baru, L’OR kávovými drinky. Stavte se na klasické Espresso Martini, ikonický kávový koktejl, který vznikl v 80. letech v Londýně. Stylový drink z tradiční bondovské sklenky si vychutnejte v krásném lobby baru nebo na terase restaurace s dechberoucím výhledem. Při horkém odpoledni si pohled na Prahu užijte s osvěžující BIO Café Lemonade. Ledový drink ze silného espressa se záplavou citrónů vás na sluníčku nenechá usnout.

Zdroj: Tisková zpráva JDE Professional

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář