Deer servíruje snídaně až do odpoledne

Deer servíruje snídaně až do odpoledne

autor: Red. foto: Archiv restaurace

Snídaně uprostřed středověkého dvora. A navíc až do třetí hodiny odpolední. Takové jsou trumfy restaurace Deer, která boduje svou krásnou a prostornou terasou ve dvoře gotického domu U dvou jelenů o jedné hlavě v Michalské ulici.

Elegantní prostředí se vzrostlým stromem a bohatou květinovou výzdobou představuje dokonalou oázu klidu a pohody v centru rušné metropole.

A co všechno najdete v nabídce? Nechybí samozřejmě klasika v podobě anglické snídaně, která je vedle masové varianty připravená též ve vegetariánské podobě, tedy s grilovaným tofu, houbami a avokádem. Oblíbený je také módní avokádový toust s lososem či další snídaňová klasika v podobě vejce Benedikt s holandskou omáčkou a pečenou šunkou.

Největším překvapením by mohl být slavný zapečený sendvič zvaný Croque Monsieur, jenž se objevil v Paříži na počátku 20. století v jedné kavárně na bulváru Kapucínů a velmi rychle se rozšířil po celém městě. Kombinace ementálu, bešamelu a šunky v máslovém toustu představuje malý kulinární klenot. Ten má ještě „dámskou“ variaci v podobě Croque Madame, kam se navíc přidává i vejce. 

Na milovníky sladkého čekají palačinky, příznivci zdravé stravy zase ocení pestrou nabídku smoothies, třeba v kombinaci mrkev – zázvor či jahoda – jogurt. Závěrem ještě dodejme, že Deer má vlastní pekárnu a cukrárnu, takže je vše čerstvé a domácí.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář