Nová příchuť Hell or High Water Rum Honey & Orange

Nová příchuť Hell or High Water Rum Honey & Orange

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Oblíbený Hell or High Water Rum (dříve známý jako Ron de Jeremy) přichází s novinkou v podobě ochucené reservy. Hell or High Water Reserva Honey & Orange vás dostane svou výjimečnou chutí, ve které se skvěle odráží kvalita tohoto prémiového rumu. Posuďte sami!

Ochucené rumy si získávají své místo na výsluní a výrobce One Eyed Spirit, který stojí za řadou prémiových rumů Hell or High Water Rum, nezůstává pozadu. Tento rum byl dříve známý jako Ron de Jeremy, ale i na poli prémiových rumů, které získávají ocenění po celém světě, se dějí nečekané zvraty. Kvůli zadržení a obvinění Rona Jeremyho, po němž byly rumy původně pojmenované, se globální výrobce v roce 2021 rozhodl z morálních důvodů pro přejmenování celé rumové řady. Nyní tato značka uvádí na trh ochucenou novinku Hell or High Water Reserva Honey & Orange.

Hell or High Water Reserva Honey & Orange představuje jedinečnou souhru chutí, která staví na základu značkové reservy. Ta v sobě snoubí ty nejvybranější rumy z Trinidadu, Barbadosu a Dominikánské republiky, jež spolu vytvářejí dokonale harmonický základ. Stačí přidat jen tóny lahodného sladkého medu spolu s osvěžujícím pomerančem, které skvěle doplňují pálený dub, pražené ořechy a čerstvou cukrovou třtinu, a mistrovský ochucený rum je na světě. Chuť Hell or High Water Reserva Honey & Orange bude doznívat ještě dlouho po prvním doušku. Skvěle si jej vychutnáte jak na ledu, tak v koktejlu.

Novinka Hell or High Water Reserva Honey & Orange je k dostání na www.1er.cz za 995 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář