Mattoni uvádí na trh novinku Mattoni Thai

Mattoni uvádí na trh novinku Mattoni Thai

autor: Red. foto: se svolením Mattoni

Novinka přináší revoluční kombinaci osvěžující chuti thajské limetky a jemně pikantního chilli v oblíbeném a trendy formátu.

Mattoni Thai, úplně první pikantní příchuť od Mattoni, doplní oblíbenou ochucenou řadu v plechovkách – Mattoni Multi, Cedrata a Black. Novinka přináší jedinečné spojení minerální vody Mattoni s vyváženým obsahem minerálů pro každý den a ovocné chuti exotické thajské limetky s pikantním dotekem chilli. Mattoni Thai je navíc bez konzervantů, umělých barviv i sladidel. To vše v praktickém a 100% recyklovatelném balení.

„Inovativní příchuť thajské limetky s chilli přináší nový impuls do kategorie ochucených vod. Díky jedinečné chuti má potenciál oslovit i ty spotřebitele, kteří ochucené minerální vody běžně nepijí. Jemný dotek chilli v Mattoni Thai ocení nejen milovníci pikantních jídel, ale všichni, kdo chtějí ozvláštnit svůj pitný režim,“ říká Eva Straškrábová, brand manažerka Mattoni.

Mattoni Thai lze zakoupit v plechovce o objemu 500 ml za doporučenou maloobchodní cenu 20,90 Kč. Dostupná bude i v kanálu Horeca.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Mattoni

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář