Baron Hildprandt má třešňový přírůstek

Baron Hildprandt má třešňový přírůstek

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Značka Baron Hildprandt je známá výrobou českých pálenek a ovocných specialit. Ochutnejte její třešňovou novinku Baron Hildprandt Ze zralých třešní a zakončete letní sezonu s grácií.

Třešně jsou synonymem léta. Kdo by je nemiloval, ať už v bublanině, nebo jen tak, čerstvě utržené. A když se převedou do tekuté podoby unikátního destilátu Baron Hildprandt Ze zralých třešní, snad nikdo nemůže této novince odolat. Nový přírůstek v portfoliu Zámecké palírny a pivovaru Blatná staví na jemnosti třešní a jejich bohaté chuťové paletě a jako vždy garantuje nejvyšší kvalitu.

Baron Hildprandt Ze zralých třešní odráží vynikající dovednosti mistra destilatéra Václava Šitnera. Tato ovocná specialita je vyrobena z třešní vypěstovaných v jižních Čechách, kde zrají na slunci až do té správné chvíle největší šťavnatosti a plnosti. A právě díky nim může vzniknout jedinečný blend se 40 % alkoholu. Chuťově je třešňová novinka Baron Hildprandt šťavnatá a ovocitá a tak jako samotné třešně i tato specialita chutná jako léto.

Tvrdá práce se vyplatila a výrobní proces nezklamal. Klíčovou surovinou pro Baron Hildprandt Ze zralých třešní jsou sušené macerované třešně, které byly naložené do 62% destilátu. Kombinací takto vzniklého extraktu, 1 rok stařeného destilátu a vody z vlastních studní je dosaženo unikátního blendu, který se ještě po dobu 2–3 měsíců dostařuje v sudech z českého dubu.

Novinka Baron Hildprandt Ze zralých třešní je k zakoupení na www.1er.cz za cenu 715 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits

Nejlepší skotské whisky se spojily a vytvořily vzácné sběratelské portfolio inspirované zeměmi z celého světa. Vzniklé portfolio potěší nejen sběratele a milovníky kvalitních whisky, ale i všechny...
Prestižní žebříček byl vyhlášen na akci v Paříži 12. listopadu. Jmenovány byly bary ze 122 měst v 53 různých zemích světa. Austrálie zamíchala kartami, výborně si vede asijská metropole Hongkong.
Během celého prosince a také kolem Vánoc čekají na hosty hotelu Prague Marriott a restaurace The Artisan nabité brunche s lokálními produkty, slavnostní večeře i party na konci roku.
The Artisan Bar představuje novou knihu signature koktejlů, která chce hosty vzít na nevšední cestu po chuťových zákoutích Česka. Přírodou inspirovaný koncept se má stát ojedinělým zážitkem.
Na konceptu značky se mimo jiné podílel Zdeněk Kaštánek, výrazná osobnost české i světové barmanské scény.
Poháněna vášní pěti generací Maestros Roneros a více než 135 lety mistrovství ve výrobě rumu, dominikánská značka ultra-prémiových rumů Brugal nyní představuje první edici limitované série rumů,...
Známý slovenský šéfkuchař, Head Chef vídeňského podniku Das LOFT Restaurant, Bar & Lounge a vítěz slovenského kola Bocuse d’Or 2021, Peter Duranský, bude hostovat v piešťanské pětihvězdě.
Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism mění vedení. Novým ředitelem bude od 1. listopadu 2023 na základě výběrového řízení dosavadní ředitel marketingu a zahraničních zastoupení František...
V interiéru nejrozkvetlejší restaurace PRU58 v pražských Holešovicích představila své nové večerní menu. Stojí za ním executive chef a majitel v jedné osobě Štěpán Návrat a tamní nový šéfkuchař...