Curtis Duffy (for) Ever

Curtis Duffy (for) Ever

autor: Red. foto: Archiv restaurace

Tříhvězdový šéfkuchař spustil poprvé rezervace pro svou plánovanou chicagskou restauraci Ever.

Šéfkuchař Curtis Duffy a jeho business partner Michael Muser už před časem avizovali nový projekt, který nazvali Ever. Ten má navazovat na dvojhvězdu Avenues v The Peninsula Hotel, kde se oba pánové potkali a následně po odchodu otevřeli svůj první společný projekt, restauraci Grace. Toto jejich první „společné dítě“ bylo oceněno třemi hvězdami Michelin. Duffy a Muser je v Grace udrželi plné čtyři roky za sebou, a to od roku 2015 do roku 2018. O restauraci byl natočený dokument, Curtis Duffy letěl do nebes na své hvězdě.

A najednou – Ever restaurant. Duffy a Muser opustili Grace dosti narychlo, o čemž se v médiích hodně psalo.

„Nikdy se nepřestaneme snažit o maximální možný zážitek pro hosty, bez ohledu na to, kolik hodin dne to zabere a bez ohledu na požadované oběti," komentoval Curtis Duffy ještě před otevřením.

To je na spadnutí a zbrusu nová chicagská restaurace již zahájila rezervace pro říjnové termíny. V nabídce bude 8 až 10tichodové degustační menu, které bude tvořit průřez země-moře-sezonní zelenina. Vše doplněno o obiloviny, semínka a ořechy. Jak to ve skutečně bude vypadat, dychtivě sledujeme, kde se dá.

Ever Restaurant bude nabízet selekci vín po láhvi i po skleničce, nebude chybět pivo a klasické koktejly. Takto strohé jsou prozatím informace.

Pokud už teď máte chuť si do Chicaga zaletět a v Ever se najíst, vyhraďte si pro tuto večeři zhruba 2,5 hodiny času a na osobu 285 dolarů. Tolik aktuálně stojí jejich první anoncované menu The Ever Experience.

My se k Ever vrátíme, až restaurace zahájí svůj provoz.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář