Becherovka má v centru Prahy svůj první Bar & Shop

Becherovka má v centru Prahy svůj první Bar & Shop

autor: Red. foto: Archiv společnosti

Jan Becher Prague Bar & Shop přináší možnost vychutnat si tradiční bylinný likér stejně jako další produkty z rodiny Becherovky přímo v centru Prahy.

Zkuste zážitkové degustační prkénko se všemi pěti likéry Becherovky ve své ryzí čistotě, nebo ochutnejte vyladěný koktejl na becherovkovém základu. Vše je o správném mixu, takže v žádném případě neuděláte chybu. Podnik Jan Becher Prague v dolní části Václavského náměstí nemůžete minout. Součástí je také obchod s kompletním portfoliem Becherovky a ikonickým merchandisingem.

Becherovka jednoznačně patří mezi typické symboly České republiky. Proto se značka rozhodla přinést svět tradičního bylinného likéru z domácích Karlových Varů i do centra Prahy, aby si místní i turisté mohli vychutnat ikonický český produkt v jeho tradiční i netradiční podobě. Pro seznámení s kompletním portfoliem Becherovky je připraveno originální degustační prkénko, na kterém ochutnáte Becherovku Original, její nefiltrovanou verzi, lehčí citrusový Lemond, likér Cordial s příchutí lipového květu a bylinný aperitiv tmavočervené barvy KV14.

Jan Becher Prague Bar & Shop nabízí i rozmanitou nabídku koktejlů z Becherovky – ochutnejte kromě klasického Betonu něco nového, nebo zkuste punč z Becherovky servírovaný netradičně v porcelánové míse. Pokud vám při degustaci likéru vyhládne, vyberete z menu na chuť variaci tapas nebo pro větší hlad burgery. V nabídce Shopu najdete limitované edice lahví, oblíbené miniatury nebo degustační sady, možné je také zakoupit originální sklenice, pítka nebo dokonce karlovarské lázeňské oplatky s příchutí Becherovky. A to vše na jednom místě – v příjemném prostoru se zahrádkou v dolní části Václavského náměstí.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář