Alcron rozváží jídlo i koktejly

Alcron rozváží jídlo i koktejly

autor: Red. foto: Archiv restaurace

Hotel Alcron také doplňuje pražskou rozvážkovou scénu a to vakuovanou, hluboce zmraženou, ale i drinkovou nabídkou. Přes vlastní i spřízněné rozvozy.  Důvod je jednoduchý, Alcron nešetří.

Porce jsou honosné, ceny rozumné, suroviny kvalitní a zážitek povznášející.

Alcron distribuuje svou vlastní cestou a přes Rohlik.cz. Nabídka převyšuje standard, který je na současném trhu, a to hned díky několika atributům. Patří mezi ně jméno, kvalita, technické zázemí a hlavně velikost pokrmů. Tyto indicie nahrávají k obecné oblibě.

Zamražená svíčková zní prapodivně, ale v reálu je to dokonalost sama. Ohřeje se a rázem je každý králem či královnou nedělního oběda. Omáčky se prodávají po 1/2 litru a stojí 200 korun. Celá nabídka mražených pokrmů made in Alcron ZDE 

Za zmínku stojí vyhlášené signature drinky s sebou z BeBop baru. Drink večer po home office je na místě. Navíc, když je namíchaný těmi nejlepšími barmany v Praze. Nabídka drinků ZDE

Díky této delivery nabídce nepřijdou milovníci Alcronu o své dobroty, a současně lidé, kteří nikdy Alcron neokusili, mají jedinečnou šanci za příznivé ceny právě nyní. A možná to bude impuls, že i oni Alcronu propadnou a jen, co to bude možné, konečně do něj vyrazí i osobně.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář