Beers & Cheers otevírá Okno dokořán

Beers & Cheers otevírá Okno dokořán

autor: Red. foto: Archiv restaurace

Takový street food jsme v Praze ještě neměli. …a ani už mít nebudeme.

S hodně zajímavým konceptem přichází v „době temna“ pražské bistro Beers & Cheers. V Myslíkově ulici otevře vždy ve čtvrtek své Okno dokořán. Znamená to, že kromě běžné nabídky s sebou, kterou v bistru mají, se vždy ve čtvrtek objeví ve zmíněném okně jiná tvář a nabídne zákazníkům svou specialitu. „Nechceme sedět se založenýma rukama a koukat se na to, jak je situace špatná. Chceme s bistrem něco dělat a posouvat se dál,“ říká Denisa Minaříková, manažerka Beers & Cheers.

Právě od ní vzešel nápad nového pop-up konceptu. Vždy ve čtvrtek bude pro „Okno dokořán“ jiná osobnost gastronomické scény připravovat své speciální menu. „Nemusí se nutně jednat jenom o kuchaře. Na řadu přijde klidně i barman, či znalec alkoholu… Prostě někdo, kdo má ke gastronomii blízko a koho to baví,“ dodává Denisa.

V nejbližších týdnech tak postupně z okna na své hosty vykoukne:

Tomáš Levý (26. listopadu)

Ondřej Hutnik (3. prosince)

Viktor Šolc (10. prosince)

Kryštof Hordina (17. prosince)

Každý z nich nabídne své vlastní speciality, originální jídla a možná taky drinky. Záleží jenom na nich, jak originální street food pojmou.

Další super specialitou tohoto projektu bude Okena – jedinečný drink barmanů z pražského Bonvivant´s CTC baru, který připravili jenom pro tento pop-up. Okena má modrou barvu, jak jinak, a k mání pro hosty bude každý zmíněný čtvrtek.

Dle slov manažerky Okno dokořán nezmizí ani v případě, že vládní restrikce skončí a restaurace budou zase moci přivítat hosty ve svých prostorách. Byla by to prý škoda. Proto i po Novém roce přijdou s dalšími jmény, které se vám ze všedního dne svým jídlem budou snažit vytvořit gastronomický svátek.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář