Vánoční dárek z Alcronu

Vánoční dárek z Alcronu

autor: Red. foto: Archiv společnosti

Vánoční nabídka s vyzvednutím v hotelu Alcron je vážně absolutně podmanivá. Profesionální, vysoce kvalitní bez sebemenší chybičky, a navíc s úsměvem. Jinak to totiž v Alcronu neumí. Všechny tyto ingredience se smíchaly a vznikla skořicí, vanilkou a máslem provoněná nabídka. 

Mix cukroví 1 kg za 900 Kč, vánočka 600 g za 200 Kč a vaječný likér 0,5l, který podlamuje kolena, za 400 Kč. Tato nabídka je nyní možná v předobjednávce. Stačí kliknout na webových stránkách hotelu Alcron a od 14. 12. do 23. 12. lze vyzvednout přímo na místě. Neskutečná sváteční chuť při každém soustu s přídavkem elegance, která bezpochyby k Alcronu patří. Výhodný balíček krásně zabalený obsahuje vše výše zmíněné, tedy cukroví, vánočku a vaječný likér za 1250 Kč. Dokonalý jedlý dárek, který potěší každého.

Kdyby se přece jen našel někdo, kdo by více ocenil zážitkový dárek, i to v Alcronu lze. V portfoliu jsou dárkové vouchery na brunch či kurz vaření. Stačí objednat ZDE.

Nabídek na cukroví a zážitkových voucherů je mnoho, ale tyto mají punc kvality, kterou nikdo po desetiletí nezměnil ani nevyvrátil. Už naši předci věděli, kam zajít za zážitkem.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář