Foo Fighters: Nazujte si kecky, nalijte si saké

Foo Fighters: Nazujte si kecky, nalijte si saké

autor: Red. foto: Archiv společnosti

Kromě nové desky, která kapele vychází příští měsíc, přijde na trh i nová řada tenisek Vans a japonské saké. Oběma produktům dává kapela personalizovaný vizuál i obsah.

Letošní rok budou kapelu, mimo plánovanou desku Medicine at Midnight, doprovázet dva další produkty – pár černých tenisek Vans Sk8-Hi, ozdobených nezaměnitelným logem Foo Fighters a dvěma druhy saké Tatenokawa. Historie značky tohoto rýžového vína sahá téměř 200 let do historie. Tatenokawa je ve své zemi respektovaným výrobcem, který nabízí jak základní, tak i prémiovou řadu svého nápoje.

I když Foo Fighters neanoncovali žádné přesné datum ohledně „vyhození“ svých tenisek na trh, Vans jako výrobce těchto tenisek přišel před pár dny se zprávou ohledně vydání obuvi k 25. výročí existence kapely. „Již brzy dorazí,“ píše se ve zprávě.

Potvrzuje se tak další předpověď redakce VisitChef pro rok 2021 - potravinářství a zábavný, či módní průmysl spolu tvoří produkty pro svůj lovebrand.

Zmíněné saké bude k mání od 5. února, tedy od stejného data, kdy vychází zmíněné album Medicine at Midnight. Hansho, tedy v překladu půlnoc, je připraveno v modré s stříbrné verzi saké Junmai Daiginjo a podle slov zástupce společnosti je vystavěno podle osobních preferencí členů kapely.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář