Champagne na Valentýna? Jak jinak?!

Champagne na Valentýna? Jak jinak?!

autor: Red. foto: Archiv společnosti

Vychutnejte si nasládlý valentýnský svátek s dobrým, suchým vínem, ideálně s krásným perlením. Dáte přednost limitce?

Udělejte si příjemný čas v pohodlí domova a vybraným přípitkem oslavte vše dobré, co máte za sebou. Lahodná francouzská champagne byla stvořena pro oslavu krásných jedinečných chvil.

Vychutnejte si svátek zamilovaných, který nás čeká již 14. února, s přípitkem kvalitním francouzským champagne. Sáhněte po elegantním champagne Deutz Brut Rosé, po exkluzivním Piper-Heidsieck Rosé Sauvage Brut nebo po limitované ikonické edici Piper-Heidsieck Lipstick.

Deutz Brut Rosé

Lahodné růžové francouzské champagne Deutz Brut Rosé vás uchvátí příjemným aroma šťavnatého letního ovoce. Kombinace rybízu, jahod a třešní postupně přechází v tóny dozrálého granátového jablka a angreštu. Jedná se o jednodruhové víno z pečlivě vybraných vyzrálých hroznů odrůdy Pinot Noir, které předávají tomuto elegantnímu champagne svou jedinečnou chuť. Středně intenzivní aroma, dochuť a komplexita perfektně vyvažují lehkost vína s jeho vysokou ovocností. Deutz Brut Rosé by nemělo chybět na vašem stole při oslavách jedinečných společných chvil.

Elegantní champagne Deutz Brut Rosé pořídíte na www.1er.cz za cenu 1.655 Kč.

Piper-Heidsieck Rosé Sauvage Brut

Nejen na svátek zamilovaných si vychutnejte lahodné perlení skvěle vyváženého delikátního růžového champagne Piper-Heidsieck Rosé Sauvage Brut. Nádherná barva tohoto exkluzivního vína vás uchvátí. Užijete si výraznou vůni červených plodů, jako jsou aromatické třešně, ostružiny či rybíz. Živá chuť tohoto champagne je vytříbeně osvěžující. Snoubení tónů jahod a červených pomerančů podtrhne vaše zamilované chvíle.

Lahodné champagne Piper-Heidsieck Rosé Sauvage Brut zakoupíte na www.1er.cz za cenu 1.560 Kč.

Champagne Piper-Heidsieck Cuvée Brut Lipstick Edition

Vychutnejte si perfektně vyvážené, suché a příjemně ovocné champagne Piper-Heidsieck Cuvée Brut. Pečlivě vybraná kombinace hroznů odrůd Pinot Noir, Meunier a Chardonnay dává tomuto francouzskému skvostu nezaměnitelnou chuť a aroma. Toto víno se navíc pyšní limitovanou edicí obalu, která navazuje na spolupráci značky Piper-Heidsieck s návrhářskými ikonami, jako jsou Jean-Paul Gaultier nebo Christian Louboutin. Vášnivá edice Lipstick poskytuje nejen skvělý chuťový, ale i estetický zážitek. Nepřehlédnutelný ikonický obal slouží také jako chladič. Pokud champagne předem vychladíte na požadovanou teplotu, obal láhve Lipstick zajistí, že si společné nezapomenutelné momenty skvěle vychutnáte.

Limitovanou ikonickou edici Cuvée Brut Lipstick z dílny Piper-Heidsieck seženete na www.1er.cz za cenu 1.789 Kč.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář