Jak vypadá home office v hotelu Alcron

Jak vypadá home office v hotelu Alcron

autor: Red. foto: Archiv společnosti

Aneb full servis na dobu určitou. Další obchodní schůzka v hotelu Alcron může posunout vaše jednání ke zdárnému konci.

Hotel Alcron nabízí prostor pro pracovní home office všem, kdo doma nenachází ten pravý klid, který při práci potřebují. Pracovní kariéře prospěšná nabídka. Pracovat a scházet se s pracovními spoluhráči v obýváku nikoho moc nebaví. Pořád si pouštíte svého obchodního partnera do svého soukromí, a to hraje ve váš neprospěch.

Ideálním řešením, jak dodržovat všechna nařízení a nepřijít o svou živnost, je podnikání na území hotelu Alcron, který během své existence ztvrdil už tisíce obchodních kontraktů. Novinkou služeb je full servis pro podnikatele na dobu určitou.

Jde o skvělou možnost, jak být aktivní a v bezpečí. Nabídka hotelu Alcron je pevně daná a obsahuje pravidla. Nutno podotknout, že všechny pokoje alias kanceláře disponují výkonnou WiFi a je zde možnost celodenního stravování, které není zahrnuto v ceně pronájmu. Snídaně, oběd či večeře, dle aktuálního jídelního lístku, od nového šéfkuchaře Lukáše Hlaváčka uspokojí i ty nejnáročnější.

Benefitem je, že nejsou žádné tříměsíční výpovědní lhůty a nikomu se nemusíte zpovídat za to, že podnikáte. V případě hotelu Alcron je jistota, že se obchod povede. V jeho prostorách se během 89 let uskutečnilo tisíce prospěšných kontraktů, které ovlivnily svět. Další obchodní schůzka v hotelu Alcron může posunout vaše jednání ke zdárnému konci. Stačí mít zázemí a dobrou adresu se skvělým servisem.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář