PBG STUDIO poprvé v plechu

PBG STUDIO poprvé v plechu

autor: Red. foto: Archiv společnosti

Limitovaná edice růžových drinků v bílém plechu nesoucí název Powder Rose je nádherná a lahodná. První fashion drink v nabídce Public Interest báječně chutná díky vodce infuzované zázvorem, čerstvé limetové šťávě a aromatické rose lemonade.

Tohle je jaro, které všichni po dlouhé covidové zimě potřebujeme. Radovat se z drobností je pozitivum, které nám pandemie dala.

Od teď popracovní drink na jarní zahrádce v Public Interestu nebude samozřejmostí, ale neuvěřitelným svátkem. Popíjet skvělý drink s lidmi, které máme rádi. Smát se a nechat starosti na druhý den. Abychom to všechno tak trošku přivolaly, spojily jsme se s naším spřízněným a milovaným Publicem, ve kterém jsme nejednou fotily naše kolekce. Jeho prostory jsou mystické, a navíc fandíme celému týmu, který bojuje do poslední plechovky. Propojujeme na první pohled zdánlivě nespojitelné obory a baví nás to. Navíc každý, kdo náš drink ochutná, dostane kousek PBG Studia domů,“ vysvětlují svůj počin designérky Aneta Vojtová a Tereza Mayer.

PBG Studio ovládá pole kvalitní italské kůže, nyní se objeví i v plechu, a ne tak ledajakém. Limitovaná edice růžových drinků v bílém plechu nesoucí název Powder Rose je nádherná a lahodná. První fashion drink v nabídce Public Interest báječně chutná, díky vodce infuzované zázvorem, čerstvé limetové šťávě a aromatické rose lemonade. A navíc je s překvapením.

Kdo chce odemknout i to nejchladnější srdce, sáhne po tomto drinku. Součástí je klíčenka značky PBG Studio v barvě pudrové růže a také černé. Aby toho nebylo málo, každý ještě získá voucher se slevou 15 % na nákup v PBG Studiu. Cena plechovky, která obsahuje 2 drinky, činí 250 korun a lze ji koupit v barovém Public shopu http://www.publicshop.cz/ s doručením kdekoliv po Praze nebo osobním odběrem přímo v baru Public Interest.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář