A snídani zakončete bublinkami

A snídani zakončete bublinkami

autor: Red. foto: Archiv restaurace

Na severu Čech, v restauraci J&J, která patří do sítě Lagarto, to rozjíždějí ve velkém. Právě zde šéfkuchař Roman Čaník nově přichází s pokrmy, které zkvalitňují pracovní i všední den. A nejen to.

Už naše babičky či prababičky tvrdily, že nejdůležitější jídlo dne je snídaně, a měly pravdu. Energie, kterou člověk obdrží hned zkraje dne, je bezpodmínečná a určuje, jakým směrem se den bude ubírat. 

Šéfkuchař Roman Čaník ctí snídaně a proto se rozhodl pro novou ranní nabídku. Snídaně se podávají od pondělí do soboty od 9:00 do 11:00. „V nabídce nechybí míchaná vajíčka s vídeňskými párky či buchtičky s vanilkovým créme anglaise a jahodami. Milovníci frenchtoastu se mohou radovat a ti, kteří si rádi pochutnají na bowl, si budou moci vybrat hned ze dvou variant, buď s chia pudingem a kokosovými lupínky či s tvarohem a ovocem, granolou a medem.

„Každý den se musí začít s úsměvem. Naše snídaně den zkrášlí a zkvalitní hned na samém startu. Aby den byl celkově úspěšný, doporučuji zakončit snídani skleničkou bublin. V nabídce máme šampaňské i prosecco,“ dodává majitel Jan Hawelka.

Na neděle jsou připravené brunche od 9:00 do 14:00. Součástí jsou snídaňové dobroty doprovázené vždy třemi jídly inspirovanými nedělním obědem. Nabídka se mění neděli co neděli a v brunchi se objevují pokrmy jako francouzský koláč, svíčková na smetaně, cheeseburger nebo fish and chips. Opět je myšleno také na bublání. Tedy v nabídce je šampaňské Mumm, Prosecco Marsuset Il Soler Extra Dry a Bohemia Sekt Ice.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář