Codorníu představilo limitovanou edici své cavy

Codorníu představilo limitovanou edici své cavy

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Vychutnejte si i vy momenty s oblíbenou cavou Codorníu, která je nyní k dostání ve speciální limitované edici. Nenechte si ujít tuto limitku v krásném hávu a oslavte se sklenkou skvělého vína babí léto.

Šumivé víno se hodí k jakémukoliv ročnímu období i události. Užijte si proto babí léto a podzim v dobré společnosti – se speciální limitovanou edicí cavy Codorníu Limited Edition Brut Reserva, kterou vám přináší společnost Premier Wines & Spirits.

Na první pohled vás jistě uchvátí samotný vzhled tohoto exkluzivního nápoje. Luxusní a elegantní zlatohnědý obal upoutá pozornost a svědčí o výjimečnosti tohoto vína. Odráží jeho domovinu a oslavuje sté výročí katalánského modernismu.

Cava Codorníu pochází ze španělské oblasti Penedès a jedná se o suché šumivé bílé víno, konkrétně o kombinaci tradičních španělských odrůd Macabeo, Xarel.lo a Parellada obohacený o Chardonnay, kterou si nejlépe vychutnáte vychlazenou na 4–6 °C. Vůně připomínající citrusy, mandlové květy, sušené ovoce a briošky vás přenese do vášnivého Katalánska. Ovocné tóny s příjemným krémovým perlením pošimrají i vaše chuťové pohárky a středně plná šťavnatá chuť vám připraví neobyčejný zážitek a učiní z vás opravdové požitkáře.

Speciální limitovanou edici cavy Codorníu Brut Reserva v nádherné lahvi můžete pořídit na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits za skvělých 285 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář