Flydubai poprvé ukázala nová sedadla ve své business třídě

Flydubai poprvé ukázala nová sedadla ve své business třídě

autor: Red. foto: se svolením Flydubai

Business třída v letadle Boeing 737 Max už nikdy nebude, jaká bývala.

Dopravce na svém Facebook a LinkedIn profilu zveřejnil dva obrázky sedadla se slovy: „Zde je náhled úplné novinky v našich letadlech Boeing 737. Až příště poletíte business třídou, možná uvidíte novinku jako první. Pokud ano, podělte se s námi o obrázek zde! :)"

Následná odpověď na příspěvek na LinkedIn potvrzuje, že nové sedadlo je v současné době k dispozici v jednom z nově dodaných letadel B737 Max 8 dopravce.

Žádné další podrobnosti o produktu sedadla nebyly zveřejněny, ale z obrázků se zdá, že je nainstalováno v poněkud novém uspořádání.

Podle všeho sedadlo navrhla společnost HAECO Group se sídlem v Hongkongu, jak v LinkedIn vlákně uvedl také Sinan Kazzaz, ředitel programového řízení společnosti Haeco Americas: „Krásný výrobek! Vzdávám hold týmu HAECO Americas za úžasnou práci, a jsem hrdý na to, že jsem mohl být jeho součástí."

Není jasné, zda bude sedadlo montováno pouze do nových letadel, nebo zda se plánuje modernizace i stávajících strojů.

Flotila společnosti Flydubai provozuje v současné době 34 letadel B737-800 a 20 letadel B737 Max 8 a 9. Letecká společnost má také objednávky na téměř 170 letadel B737 Max ve variantách 8, 9 a 10.

Naposledy společnost Flydubai uvedla v roce 2017 na trh nové sedadlo v business třídě právě v letadlech B737 Max 8 a to včetně dvou žádaných „trůnů“ v prostřední řadě.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář