Slaninová vertikální farma? Ta největší na světě!

Slaninová vertikální farma? Ta největší na světě!

autor: Red. foto: se svolením MyForest Foods Co.

Společnost MyForest Foods Co., výrobce houbové slaniny MyBacon, otevřela novou vertikální farmu Swersey Silos. Zvýší tím kapacitu výroby jejich oblíbené houbové slaniny.

Farma využívající technologii AirMycelium je součástí nové infrastruktury o rozloze 12 tisíc čtverečních metrů, kterou společnost MyForest buduje s cílem obsloužit do roku 2024 jeden milion spotřebitelů

"Neuvěřitelný pokrok, kterého jsme na Swersey Silos dosáhli za pouhý rok od zahájení výstavby, je důkazem inženýrských a technologických znalostí našeho týmu," řekl Peter Mueller, technologický ředitel společnosti Ecovative. "Společnost MyForest Foods je nyní schopna dosáhnout plného tržního rozsahu. Je to obrovský milník pro jednoho z našich nejbližších partnerů i pro technologii AirMycelium."

Nové maloobchodní prodeje

Společnost MyForest také rozšiřuje distribuci houbové slaniny v Massachusetts. Tato novinka představuje první rozšíření maloobchodní distribuce výrobku od jeho debutu v Albany ve státě New York, kde byla slanina posledních 70 týdnů neustále vyprodána.

Podle společnosti je výrobek Swersey Silos pojmenován po vlivném profesorovi Burtu Swerseym, který jako první inspiroval spoluzakladatele a generálního ředitele společnosti MyForest Ebena Bayera k práci s myceliem (podhoubí).

"Vytvářením silných partnerství, nasloucháním našim spotřebitelům a soustředěním se na trvalý růst společnost MyForest Foods nadále ztělesňuje zásady Burta Swerseyho, které umožňují dosáhnout trvalých a účinných změn," uvedl Bayer. "Filozofie profesora Swerseyho 'nedělej nesmysly' je jádrem našeho poslání dělat smysluplnou práci - proto jsme se zaměřili na vytvoření chutného, udržitelného produktu, který pomůže zmírnit dvojí krizi, kterou představují klimatické změny a nedostatek potravin."

Zdroj: Tisková zpráva www.vegconomist.com

 

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář