Degustace v PRU58

Degustace v PRU58

autor: Red. foto: se svolením PRU58

„Je to průřez toho nejlepšího, co nabízíme. Degustační menu se mění dle aktuální dostupnosti surovin,“ říká majitel a executive chef v jedné osobě Štěpán Návrat. Na své si přijdou gurmáni i milovníci bublin.

Vzdušný prostor plný květin po příchodu vyvolává pocit, že člověk vstoupil do asijské džungle. Rostliny střídají stoly, které nejsou namačkané na sobě a zaručují tak intimitu gastronomického zážitku. A ten, kdo má rád ruch, může využít sezení u baru, kam se vejde až 15 osob a může fungovat také jako chef´s table. Výhodou je sledování práce sushi mistrů a barmanů při práci. Každý si najde v PRU58 to své místo.

„Na večerním menu je sekce Street Food, Vegetariánská, Flexitariánská a Sushi. Nejčastěji ale hosté volí degustační menu. Každý si vybere počet chodů a nechává se unášet chutěmi fusion asijské kuchyně. Je to průřez toho nejlepšího, co nabízíme. Degustační menu se mění dle aktuální dostupnosti surovin,“ říká majitel a executive chef v jedné osobě Štěpán Návrat.

Degustační menu začíná na 6 chodech a cena činí 791 Kč na osobu. Milovníci vína a bublin si přijdou také na své. Neotřelá nabídka zaujme znalce a laik ocení cenu a chutě. Večeře startují 17:00 a končí 22:30. Lepší je, udělat si do PRU58 rezervaci, jelikož se restaurace těší velké oblibě.

Zdroj: Tisková zpráva PRU58

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář