Hayman’s Peach Rose Cup je delikátně vyváženou kombinací

Hayman’s Peach Rose Cup je delikátně vyváženou kombinací

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Likér Hayman’s Peach and Rose Cup chce přinést vánek léta až na váš stůl.

Proč se nezačít těšit na to pravé léto už teď? S novinkou Hayman’s Peach and Rose Cup vám to těšení půjde samo. Tento ginový likér vás již nyní přenese do horkých letních večerů a zajistí, že vás na jazyku pošimrá sluníčko. 

Hayman’s Peach Rose Cup je delikátně vyváženou kombinací klasického London Dry ginu a ovocných a květinových prvků. Ucítíte svěží broskve, sladkou a omamující růži a šťavnaté sadové ovoce. Tyto tóny se prolínají jak ve vůni, tak v chuti – v té vás ještě příjemně překvapí lehkost okurek a sladkost hrušek.

Tento tekutý skvost je vyráběn pouze v malém množství a harmonie všech ingrediencí vás přenese na příjemný piknik s přáteli či grilování s rodinou, kde si tuto novinku můžete naplno vychutnat. Obsah alkoholu je 25 %, a tak můžete tuto delikatesu užívat v poklidu a plně se oddat jejím tónům.

Hayman’s Peach Rose Cup se skvěle hodí k podávání na ledu s vychlazeným kvalitním tonikem. Pokud nápoj dozdobíte například čerstvým ovocem (skvěle se hodí jahody, ale také třeba okurka a máta), máte zaručen úspěch v podobě léta ve skleničce. Můžete také podávat ve formě svého oblíbeného letního spritzu.

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář