Porsche přišlo na trh s limitkou nanuků inspirovaných vlastními barvami laků

Porsche přišlo na trh s limitkou nanuků inspirovaných vlastními barvami laků

autor: Red. foto: se svolením Porsche AG

Individualizace je základem sportovních vozů Porsche. Od více než 160 barev Paint to Sample až po vlastní barvy Paint to Sample Plus se německá automobilka snaží splnit přání každého zákazníka o jeho vysněném Porsche. Americké zastoupení značky Porsche oznámilo uvedení limitované edice nanuků inspirovaných barvami autolaků.

Ve spolupráci s Pretty Cool Ice Cream, malosériovou zmrzlinárnou se sídlem v Chicagu, bylo vytvořeno následujících pět nanuků s poutavými obaly:

Mint Green: zelená mátová zmrzlina se sušenkami a smetanou a mátově zelenou polevou z bílé čokolády.

Jahodově červená: smetanovo-tvarohová zmrzlina v jahodově červené polevě. Vyrobeno z pravých lyofilizovaných jahod.

Macadamia Metallic: pražená makadamová zmrzlina v lesklé makadamové čokoládové polevě metalické barvy.

Frozen Berry Metallic: zmrzlina z černých malin v lesklé čokoládové polevě v barvě mražených bobulí Ruby.

Lime Gold Metallic: zmrzlina s chutí limetkového koláče v lesklé karamelové polevě v barvě limetkového zlata.

"Byl to zábavný projekt, který, jak doufáme, vyvolá úsměv na tváři, stejně jako přizpůsobitelné barvy dostupné na všech našich vozech. Upřímně, mysleli jsme si, že není mnoho věcí, které by vypadaly víc cool než jedna z našich speciálních barev pro vaše vysněné Porsche, ale tato zmrzlina to možná překoná," řekla Ayesha Coker, viceprezidentka marketingu společnosti Porsche Cars North America. "Společnost Pretty Cool Ice Cream na tom pracovala stejně pečlivě a byla pro věc stejně zapálená jako my. No a navíc přišla s lahodnými příchutěmi, které se k tomu všemu hodí. Doufáme, že si fanoušci a nadšenci značky Porsche všech věkových kategorií zmrzlinu užijí stejně tak, jako jsme si ji užili my při jejím vytváření!"

"Můj strýc, 'Targa Dan', měl vždy vášeň pro restaurování vozů Porsche a za posledních 50 let přivedl k životu více než 200 vozů, takže jsem k této značce měla vždy velmi blízko. Když mě Porsche oslovilo, abych vyrobila zmrzlinu na zakázku inspirovanou barvami laku, byla jsem nadšená," řekla Dana Salls Cree, majitelka společnosti Pretty Cool Ice Cream.

Zdroj: www.newsroom.porsche.com

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář