Dáte si zmrzlinu Snickers, Bounty nebo třeba Baileys? Největší zahrádka na Staromáku nabízí Big City poháry

Dáte si zmrzlinu Snickers, Bounty nebo třeba Baileys? Největší zahrádka na Staromáku nabízí Big City poháry

autor: Red. foto: se svolením Restaurace U Prince

Na Staromáku slibují pocit jako v New Yorku. Alespoň co se zmrzliny týče. New York je totiž proslulý svými výraznými koktejly a zmrzlinovými poháry. A ani u nás se zmrzlinové kreativitě se meze nekladou.

Nemusíte jezdit tisíce kilometrů za oceán. Restaurace U Prince s největší zahrádkou na Staroměstském náměstí nabízí tyto „Big City“ poháry. A o to, aby poháry byly krásné nejen na pohled, dbá dvorní šéfcukrář podniku Vojtěch Řehák.

Osobně vyrábí řemeslnou zmrzlinu nejvyšší kvality. Při samotné realizaci různých variant pohárů se nechal inspirovat oblíbenými delikatesami. V nabídce proto najdete příchutě jako Snickers, Bounty, Oreo, Kinder, Cherry, Baileys a nechybí tak trochu bláznivá varianta Unicorn.

V posledním jmenovaném poháru objevíte šlehačku, jahodovou a vanilkou zmrzlinu, polevu z bílé čokolády, bílé čokoládové kuličky, marshmallow a cukrovou vatu. Který pohár jste si vybrali? Kterou ze zmrzlin chutnáte? Každý z těchto pohárů stojí bez rozdílu 175 Kč a porce jsou to opravdu velkorysé.

Přišli se střešní terasou s výhledem na orloj, provozují legendární Black Angel´s Bar, proto není překvapením, že právě U Prince je v nabídce bohatý newyorský pohár.

A New York na Staromáku – to zní jako plán pro fajn letní den.

Zdroj: Tisková zpráva Restaurace U Prince

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář