Novinky z Trezoru! Podzimní menu, dva nové formáty Marek & Friends a Speciální menu

Novinky z Trezoru! Podzimní menu, dva nové formáty Marek & Friends a Speciální menu

autor: Red. foto: se svolením Trezor Špork

Pod vedením šéfkuchaře Marka Fichtnera startuje v paláci Špork, kde sídlí populární Červený jelen, několik zajímavých projektů. Marek si bude zvát do své kuchyně špičkové kuchařské hosty a navíc se chystá několik speciálních menu.

Na podzim se do Trezoru můžete vydat třeba na humří risotto se šafránem, svíčkový filet Rossini s foie gras a černým lanýžem nebo čokoládu Michel Cluizel s kardamonovou zmrzlinou. K tomu si vychutnáte elegantně poskládané vinné menu, na kterém je přes padesát položek, a z toho čtrnáct si můžete dopřát jen tak "na skleničku".

Kromě sezónních menu podzim – zima – jaro (v létě má Trezor zavřeno) jsou v plánu i dva nové formáty: Speciální menu a pásmo Marek & Friends.

Speciální menu je připravováno několikrát do roka. V minulé sezoně si hosté náležitě vychutnali třeba delikátní lanýžové menu a také bohaté "sea-food" menu. Speciální menu pro nadcházející sezonu 2022/2023 budou oznámena během října tohoto roku. Doporučujeme odebírat trezorový newsletter nebo sledovat Trezor na webu či Instagramu, protože prostor má pouze 40 míst, která se velmi rychle zaplňují.

Pásmo Marek & Friends je to nejlepší, co Trezor, potažmo Červený Jelen, nabízí. Jde pouze o několik dní v roce, při kterých si s Markem přímo v Jelenovi zavaří světoví michelinští kuchaři (v roce 2022 to byl třeba třímichelinský Thomas Bühner), případně medailisté Bocus d'Or.  Každý chef si sestaví své vlastní menu, které se pak v Trezoru podává jeden, maximálně dva dny. A opravdu jde o to nejlepší, co světová gastronomie nabízí.

Trezor Špork si během první půlsezony získal spoustu věrných zákazníků. Nejen pro ně proto tým kolem Marka Fichtnera připravil mimořádný abonentní program, který hostům nabídne všechna tři sezónní menu (zima – jaro – podzim), slevu a přednostní rezervaci na speciální menu a přednostní rezervaci na pásmo Marek & Friends. Celková cena abonentního programu je 4.900 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva Trezoru Špork

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář