Cinema Cocktail by Moët & Chandon v baru Public Interest

Cinema Cocktail by Moët & Chandon v baru Public Interest

autor: Red. foto: Archiv společnosti

Vzhledem k současné situaci a oficiálnímu přesunutí filmového festivalu Karlovy Vary se rozhodl šampaňský dům Moët & Chandon uspořádat menší setkání s milovníky bublinek v Praze.

Cinema Cocktail by Moët & Chandon se konal ve čtvrtek 9. července v baru Public Interest za účasti mnoha známých osobností. 

Odpolední koktejl se celý nesl v duchu ikonického italského filmu La Dolce Vita. Slavnostní atmosféru si na události, kde teklo šampaňské proudem, užívaly známé osobnosti z různých odvětví.

Na hosty během večera, kterým provázel DJ Robot a hudební duo Billy Rayner & Robin Finesilver, navíc čekalo malé překvapení v podobě exkluzivně prvního promítání třetího závěrečného dílu trilogie baru Public Interest mapující období za koronaviru v gastronomii, na jehož vzniku se značka Moët podílela. První díl trilogie vznikající pro Public Interest pod taktovkou režiséra Maxmiliana Turka se dočkal zařazení do výběru Young Director Awards v kategorii Creation in Isolation a také ho do svého výběru zařadili na Ads of the World.

Po úspěchu prvního dílu vznikl v režii Jana Kalvody druhý díl, který se také stal virálním hitem. Třetí díl trilogie, který vznikl ve spolupráci baru Public Interest a značky Moët & Chandon, se nese v pozitivní náladě a oslavuje uvolnění atmosféry po koronavirové pauze. 

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář